هر آنچه که آقایان باید درباره خرید زیورآلات برای بانوان بدانند

1

ولنتاین، روز زن، روز مادر، روز دختر و مناسبت های بسیار دیگر، همگی روزهایی هستند که در آن انتظار می رود آقایان به خانم ها هدیه دهند، و چه چیزی بهتر از زیور آلات؟ اگرچه به اشتباه تصور می شود که هر زیورآلاتی می تواند باعث خوشحالی خانم ها شود، اما متأسفانه باید گفت اگر دقت و سلیقه کافی را به خرج ندهید، نه تنها نتیجه مورد انتظار را نخواهید گرفت، بلکه هزینه صرف شده برای خرید زیورآلات نیز به هدر خواهد رفت. به همین دلیل در این گزارش به بررسی آنچه درباره خرید زیورآلات برای بانوان لازم است بدانید، می پردازیم.

اولین قدم؛ سلیقه خانم را در زیورآلات بدانید

در اولین قدم، باید بدانید خانمی که قصد دارید برایشان هدیه بخرید چه سلیقه ای دارند. این موارد شامل تشخیص سبک زیورآلاتی است که استفاده می کنند، یعنی تشخیص اسپرت یا کلاسیک بودن. بعلاوه اینکه آیا به زیورآلات پر زرق و برق علاقه دارند یا ساده، مدل های ظریف را می پسندند یا بزرگ، آیا همه انواع زیور آلات را استفاده می کنند، یا مثلاً از گوشواره یا دستبند خوششان نمی آید. این ها مواردی است که قبل از خرید زیور آلات باید بدانید و راه تشخیص آن هم مشاهده کردن زیورآلاتی است که در حال حاضر از آن ها استفاده می کنند.

2

هرگز سعی نکنید سلیقه خود را به ایشان تحمیل کرده و خریدی متفاوت انجام دهید. این کار باعث خوشحالی واقعی خانم ها نخواهد شد و احتمالاً آن چنان که انتظار دارید از هدیه شما استفاده نخواهند کرد؛ هر چند این گونه نشان دهند که از آن راضی هستند. راه دیگر تشخیص سلیقه خانم ها، خرید رفتن با آن ها است و اینکه ببینید به چه مدل هایی علاقه نشان می دهند.

3

راه دیگری هم برای تشخیص سلیقه خانم ها وجود دارد و آن سوال کردن از دوستان یا خواهر ایشان است. آن ها نزدیک ترین افراد به خانم ها هستند که از کم و کیف سلیقه او با جزییات کامل با خبرند. پس با مشورت از آن ها اشتباه نخواهید کرد.

قدم دوم؛ بودجه خود را برای خرید زیورآلات درنظر داشته باشید

اگر محدودیت بودجه دارید و امکان صرف هزینه زیاد برای هر هدیه ای را ندارید، بودجه خود را تقسیم بندی کنید. بخش عمده را برای مناسبت های خاص مانند سالگرد ازدواج، تولد و … اختصاص دهید و میزان کمتر را صرف هدیه های بدون مناسبت کنید. اما با داشتن دقت کافی، می توان هدایای زیبا و با کیفیت را با هزینه حداقلی خریداری کرد.

4

قدم سوم؛ برخی هدایا معنای خاصی دارند

برخی هدایا معنای خاصی دارند که باید مورد توجه قرار گیرند. یکی از آن ها حلقه است. وقتی به خانمی حلقه می دهید، اولین چیزی که به ذهن او و دیگران خطور می کند، حلقه نامزدی یا ازدواج است. پس اگر قصد خواستگاری ندارید یا از آن مهم تر، متاهل هستید، خود را به دردسر نیاندازید و سوء تفاهم ایجاد نکنید. ساده ترین کار این است که از میان سایر زیور آلات مانند دستبند، گوشواره، سنجاق سر و … انتخاب کنید. می توانید با صرف اندکی ذوق و با خرید زیورآلاتی مانند سنگ ماه تولد، به هدایای خود معنایی پر از احساس بدهید و یاد خود را در ذهن دیگران حک کنید.

اما در اینجا لازم است به راهنمای جامع خرید زیورآلات بپردازیم. اول اینکه نه افراط کنید نه تفریط، یعنی حد وسط را رعایت کنید و نه سراغ زیور آلات خیلی ساده بروید، نه خیلی پیچیده و شلوغ. به عنوان مثال، حلقه با تنها یک مروارید یا یک سنگ درخشان که از گردنبند آویزان شده باشد، گزینه های متعادلی هستند. به علاوه از مدل های جدید با طرح های مبتکرانه مانند انگشتر و دستبند متصل به هم که در عین سادگی، بسیار جذاب هستند استفاده کنید. برای ست کردن آن ها هم توجه کنید که تعداد زیادی از لوازم زینتی درخشان را با هم استفاده نکنید. بعلاوه سعی کنید پس زمینه زیور آلات ، پوست بدن باشد، نه لباس. در آخر هم از خود ابتکار به خرج دهید. به این منظور می توانید از چند گردنبد به صورت همزمان استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


5 + = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top