هر آنچه که خانم ها باید درباره خرید زیورآلات برای آقایان بدانند

1

امروزه استفاده از زیور آلات در میان آقایان بیشتر از گذشته رواج دارد. اما خرید زیور آلات مردانه نیاز به دقت بالاتری نسبت به مدل های زنانه دارد، زیرا با هر گونه زیاده روی در استفاده از آن ها، استایل مردانه به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر نباید بیش از حد احتیاط کرد، به گونه ای که دیگران اصلاً متوجه زیورآلات شما نشوند. در ادامه این گزارش، به بررسی هر آن چه در هنگام خرید زیور آلات مردانه تأثیرگذار است، خواهیم پرداخت.

قبل از ورود به این مبحث، لازم است به صورت خلاصه برای بانوان، با انواع زیور آلات و موارد مهم در خرید آن ها آشنا شویم. اولین نکته مربوط به خرید انگشتر است. انگشترهای ساده تر عموماً از مدل های پر زرق و برق شیک تر هستند. به همین دلیل، با طیف وسیع تری از سلایق همخوانی دارند. دستبند نیز به عنوان یکی از پر جلوه ترین زیور آلات به حساب می آید و وقتی با رنگ پوست هماهنگ باشد، زیبا تر هم خواهد شد. گوشواره ها هم به دلیل تنوع بالا در طرح، رنگ، هندسه و جنس، در راضی کردن سلایق مختلف موفق تر عمل می کنند و این خود دلیل همه گیر بودن آنهاست. همچنین افرادی که به پیرسینگ گوش علاقه ای ندارند، می توانند از مدل های کلیپسی استفاده کنید.

2

در ادامه به بررسی موارد مهم در انتخاب زیور آلات مردانه می پردازیم.

گام اول؛ در انتخاب زیورآلات موقیعت شناس باشید

برخلاف خانم ها که زیورآلاتی مانند گوشواره یا دست بند را به صورت عادی، همواره استفاده می کنند، زیور آلات آقایان در شرایط مختلف می تواند نشان گر مواردی باشد که مورد انتظار شخص نیست. به عنوان مثال، استفاده از زیور آلات مردانه مانند گردنبند، با مراسمی مانند تدفین و دیگر مراسم غم انگیز دارای تناقض بوده به هیچ وجه توصیه نمی شود. همچنین در مکان های رسمی مانند ادارات، جلسات رسمی و از همه مهم تر، زمان مصاحبه کاری، به هیچ وجه از زیور آلات مردانه استفاده نکنید. اما در اداراتی که اکثر همکاران جوان هستند، می توان از مدل های ساده یا کلاسیک زیورآلات استفاده کرد، ولی مراقب باشید افراط نکنید.

3

گام دوم؛ از یک نوع، چند مدل استفاده نکنید

احتمالاً شما هم دیده اید که بعضی آقایان، چند گردنبند را روی هم می اندازند یا در چند انگشت یک دست خود از انگشتر استفاده می کنند. این کار کاملاً اشتباه است. زیرا به جای اینکه یک استایل مردانه شیک برای شما ایجاد کند، تمام حواس اطرافیان را به همان بخش خاص جلب می کند و باعث می شود اصلاً متوجه دیگر بخش های استایل شما نشوند. پس تعادل را در استفاده از انواع زیورآلات رعایت کنید.

گام سوم؛ تناژ پوست فرد را بدانید

تناژ پوست به سه دسته سرد، گرم و خنثی تقسیم بندی می شود و باید با نوع زیورآلات هماهنگ باشد. افرادی که رگ دست های آن ها به رنگ بنفش است، دارای تناژ سرد هستند. اگر رنگ رگ های دست سبز باشد، تناژ پوست گرم خواهد بود، در غیر این صورت خنثی می باشد. برای گروه اول نقره و پلاتینیوم، برای گروه دوم طلا و مس، برای گروه سوم همه موارد مناسب می باشند.

گام چهارم؛ زیورآلات را متناسب با اندام فرد انتخاب کنید

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کنید، هماهنگ بودن سایز اندام شما با زیور آلات است. اگر فردی درشت هیکل هستید که اندام ورزیده ای دارد، به هیچ عنوان به سمت زیور آلات ظریف و نازک نروید. به همین ترتیب اگر فردی لاغر اندام هستید، زیور آلات ضخیم، مناسب شما نخواهد بود. همه این موارد را در خرید انگشتر، گردنبند و دستبند باید مورد توجه قرار دهید.

4

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


+ 3 = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top