چرا خرید مچ بند هوشمند ضروری است؟

1

پیشرفت تکنولوژی منجر به تولید محصولاتی جهت تسهیل کارها شده است. یکی از این وسایل، مچ بند هوشمند می باشد که در این گزارش به بررسی تأثیر آن در بهبود عملکرد ورزشی افراد و در نتیجه افزایش شادابی و سلامتی آن ها خواهیم پرداخت. همچنین به دلیل افزایش قیمت ارز و به تبع آن افزایش قیمت وسایل ورزشی، باید در هنگام خرید مچ بند هوشمند ، نه تنها دستگاهی مناسب و متناسب با نیاز خود خریداری کنید، بلکه با خرید از فروشگاه های معتبر، از قیمت آنچه می خرید هم آسوده خاطر باشید.

حال به بیان امکاناتی که مچ بند هوشمند در اختیار ما قرار می دهد، می پردازیم.

آگاهی داشتن از فعالیت های روزمره

به عنوان یک ورزشکار، دانستن اینکه در روز چه مقدار پیاده روی یا دوندگی داشته اید، ضروری است. یکی از مزایای داشتن مچ بند هوشمند، امکان کنترل فعالیت های روزانه از قبیل تعداد گام ها می باشد. در نتیجه، می توانید به محاسبه میزان کالری استفاده شده بر این فعالیت بپردازید و متوجه شوید که این میزان فعالیت کافی است یا خیر. در نهایت می توانید در صورت نیاز، رفتار ورزشی یا عادت های غذایی خود را اصلاح نمایید.

2

به اشتراک گذاشتن فعالیت روزمره با دوستان

تغییر رفتار و عادات روزمره برای رسیدن به استایل بهتر و زندگی سالم تر، کار آسانی نیست. ممکن است بعضی مواقع خسته شوید و یا انگیزه تان کم شود. یا دچار روزمرگی شده و بعد از مدتی فعالیت های بدنی و ورزشی را رها کنید. پس نیاز دارید که هر چند وقت یکبار انگیزه مضاعف پیدا کنید و برای این کار تشویق شوید. یکی از ابزار های ایجاد انگیزه، بوجود آوردن رقابت سالم بین افراد است. یعنی اگر شما بتوانید خود را با دوستانتان مقایسه کنید و پیشرفت آنها را ببینید، قطعاً انگیزه پیدا می کنید که فعالیتتان را با قدرت بیشتر ادامه دهید و به هدف مدنظر برسید. مچ بند هوشمند این امکان را برای شما فراهم می کند.

3

کیفیت خواب خود را کنترل کنید

کیفیت خواب تأثیر بسزایی بر متابولیسم بدن و همچنین رفتار دارد. بنابراین اگر وسیله ای باشد که بتواند الگوهای خواب شما را دنبال کند و به سوالات زیر پاسخ دهد، می تواند شما را از کیفیت خوابتان آگاه کرده و آن را با استانداردهای موجود مقایسه کند. در نتیجه اگر احساس می کنید که نیاز به تغییری است، آن را اعمال کنید.

  • میزان و کیفیت خواب شما چگونه است؟
  • چند ساعت شما خوابید؟
  • آیا خواب عمیق داشته اید یا خیر؟
  • چند بار از خواب بیدار می شوید؟
  • آیا خواب سبکی داشته اید یا سنگین؟

در مجموع مانیتور کردن خواب، موضوع جذابی است که این دستنبدهای هوشمند امکان آن را فراهم آورده اند.

پیشرفت خود را دنبال کنید

یکی از امکانات جالبی که مچ بند هوشمند در اختیار شما می گذارد، این است که امکان ضبط داده های فعالیت های شما را فراهم می کند که به کمک آن، می توانید تغییرات فعالیت های ورزشی تان را در طول یک بازه زمانی ببینید و متوجه شوید که در کدام قسمت ها، پیشرفت قابل قبولی داشته و در چه قسمت هایی نیاز به تمرین و وقت بیشتری احساس می شود. پس در مجموع رصد کردن میزان فعالیتتان در یک بازه زمانی، یک ویژگی بسیار کاربردی است که مچ بندهای هوشمند آن را در اختیار شما قرار می دهند.

مربی خودتان باشید

مچ بند های هوشمند همه اطلاعات لازم برای ارزیابی فعالیت های ورزشی تان را در اختیار شما می گذارند، پس فقط کافی است شما آن را با استانداردهای موجود مقایسه و متناسب با آن، فعالیت های ورزشی خود را برنامه ریزی و دنبال کنید. پس درواقع بدون داشتن مربی و فقط با خرید مچ بند هوشمند نیز می توان فعالیت ورزشی استاندارد و مداوم داشت.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top