برای خرید کیف لپ تاپ به این نکات توجه نمایید!

files_products_Gmobile_2[dabac98aa48763b90bbdba418479abc2].jpgff

کیف لپ تاپ از نخستین کالاهایی است که پس از خرید لپ تاپ، توجه خریداران را به خود جلب می کند. در نتیجه نیاز است تا قبل از خرید کیف مناسب برای لب تاپ به این نکات کلیدی توجه نمایید:

مشخص نمودن بودجه

تعیین بودجه آن هم با توجه رشد شدید قیمت ها، اولین قدم برای خرید یک کیف لپ تاپ است.

چه نوع کیفی میخواهید؟

در حال حاضر کیف لپ تاپ در انواع مختلفی (کوله پشتی، دستی، چمدانی و کاوری و….) در بازار موجود است. این شما هستید که باید با توجه به سایز لپ تاپ و وزن آن، کیفی را انتخاب کنید که بهترین شرایط را برای حمل برای شما فراهم کند و آسیب کمتری هم به شما به عنوان حمل کننده لپ تاپ بزند.

کیف استاندارد

در ابتدای امر، باید بدانید که بهتر است یک کوله پشتی استاندارد خریداری کنید، از خرید برندهای بی نام و نشان نیز خودداری کنید. کیف استاندارد کوله پشتی است که در وهله اول دارای محافظ ویژه نگهداری و محافظت از لپ تاپ باشد و در ضمن، بندهای آن به گونه ای طراحی شده باشند که وزن لپ تاپ را به طور مناسب بین دست، شانه، کتف، کمر و ستون فقرات تقسیم کنند.

محافظت از لپ تاپ در مقابل ضربه، فشار، رطوبت

در اصل، کیف باید لپ تاپ را از آسیب های محیطی محافظت کند که این آسیب ها می تواند ضربه، رطوبت یا موارد دیگر باشد. اولین وظیفه کیف، محافظت لپ تاپ از ضربه است؛ چرا که ضربه دشمن اول لپ تاپ به شمار می آید. کیف لپ تاپ باید همچنین بتواند لپ تاپ را از امواج مغناطیسی محافظت کند و زمانی که در محفظه کیف قرار می گیرد، کاملا ارتباطش با محیط بیرون قطع شود.

کیف مناسب با سایز لپ تاپ

قبل از خرید، دقت کنید که باید کیفی را خریداری کنید که متناسب با سایز لپ تاپ شما باشد. همانطور که خرید یک کیف کوچک برای لپ تاپی با صفحه نمایش بزرگ مناسب نیست، خرید یک کیف بزرگ برای یک مینی لپ تاپ یا یک لپ تاپ ۱۳ اینچی کار عاقلانه ای نیست، چرا که لپ تاپ در کیف حرکت کرده و این حرکات باعث بروز آسیب لپ تاپ می شود.

از خرید کیف های سنگین خودداری کنید!

هنگام انتخاب کیف لپ تاپ، توجه داشته باشید که کیف های بزرگ و سنگین را انتخاب نکنید.

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top