اپلیکیشن های مورد استفاده در سفر

اپلیکیشن های مورد استفاده در سفر به شرح زیر است:

XE Currency

XE-Currency

XE یک ابزار رایگان قدرتمند تبدیل هر یک از ارزهای روی زمین است. بصورت دقیقه ای نرخ تبادل ارز را دریافت می کند و از آخرین نرخهای به روزرسانی شده برای استفاده آفلاین و توانایی نظارت بر ارزهای مختلف، آن را تا حد زیادی تبدیل به بهترین برنامه رایگان ارز نموده است.

Weather Pro

WeatherPro-1

این اپلیکیشن یکی از بزرگترین برنامه های هواشناسی مخصوص اروپا (MeteoGroup) است که با سرعتی بالا مسافران را از وضعیت آب و هوا آگاه می کند. ارائه گزارش آب و هوا به بیش از دو میلیون مکان در اطراف سیاره، سرعت باد و رطوبت به صورت ابر و فشار اتمسفر و همچنین با اتصال به برنامه MeteoEarth با استفاده از فن آوری high-end وضعیت آب و هوا را روی زمین نشان میدهد.

Emergency Telephone Numbers

emergency-contact-sign-NHE-14096_300

همیشه دلیلی برای دانلود یک برنامه برای امنیت در سفرهای خارجی وجود دارد. فرض بر این است: شما شماره تلفن های اضطراری محلی خود را (۰۰۰) یاد گرفته اید، اما زمانی که شما در حال مسافرت هستید، چطور؟ شماره تلفن اضطراری بوسیله GPS ‌ بر روی محلی که در آن هستید سوار می شود و شماره تلفن های محلی از جمله پلیس، آمبولانس و آتشنشانی و … را روی صفحه درج می کند و می توانید مستقیما از آیفون خود شماره گیری کنید.

Barefoot World Atlas

brai

این برنامه برای بچه ها بسیاربی نظیر است به عنوان مجری تلویزیون و جغرافیدان معروف بنام Nick Crane میزبان شماست تا زمانی که در سیاره، تغییر محیط، رویارویی با حیات وحش، نقاط دیدنی و ساختمان های معروف از طریق جهان ۳D متقابل پرسه می زنید. این یک تجربه همه جانبه برای نوجوانان است که شامل اطلاعات لازم برای هر کشوری که بخواهید از طریق کتابخانه آنلاین ولفرام آلفا است. این برنامه در iPad بسیار سرگرم کننده است.

Skyscanner Skyscanner

photo-1.jpgjj

میلیونها مسیر را از بیش از ۱۰۰۰ ایرلاین برای پیدا کردن ارزانترین آفرها و لینک ها که بطور مستقیم به خطوط هوایی یا آژانسهای مسافرتی راه می یابد را نشان می دهد و به شما نوید می دهد که هیچ هزینه پنهان یا دستمزد اضافی پرداخت نمی کنید. صاحبان گوشی های ویندوز می توانند پیگیری قیمت ها را با ایجاد یک Tile زنده که بصورت ساعتی بروز رسانی می شود، قیمت پروازها برای مسیرهای انتخاب شده را نگهداری کند.

منبع:مجله توریستی الی گشت

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 − 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top