در خرید چمدان به این فاکتورها توجه کنید!

چمدان

بدنه چمدان

چمدان را امتحان کنید! جنس پارچه را  چک کنید که دوست دارید یا نه، آیا بند های پشتی اذیتتان نمی کند، آیا بیش از حد سنگین نیست؟ یک مقدار با چمدان راه بروید تا ببینید که آیا دسته به قدر کافی بلند است، آیا چمدان محکم و بادوام است؟ آیا چرخ ها روان می چرخند؟

امنیت

دیدن سوراخ جای زیپ چمدانتان، یا سوغاتی های شکسته هنگام باز کردن زیپ چمدان! هر دو رویداد هایی ناگوار و غیر قابل جبران هستند. اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارند که می بایست قبل از راه افتادن به سمت مقاصد دور در نظر بگیرید.

فضای داخلی

فضای داخل چمدان های مختلف را با هم مقایسه نمایید و ببینید که کدام یک با سلیقه تان جور است. جیب و بند زیاد برای افراد منظم مناسب است. و ویژگی هایی مانند جیب پلاستیکی ضد آب، برای نگه داری مایوی خیس و بطری های شامپو که چکه می کنند بسیار مناسب است.

گارانتی

اگر آنلاین خرید می کنید، یک ماه قبل از سفر چمدانتان را سفارش دهید تا اگر مشکلی بود، فرصت برگرداندن داشته باشید. از گارانتی محصول مورد نظرتان نیز اطمینان حاصل نمایید.

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


4 + 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top