چمدانی از نوع هوشمند

bluesmart-connected-suitcase-iphone-attached-970x646-c.jpgFF

یکی از نگرانی هایی که همیشه در سفر وجود دارد، نگهداری از چمدان و وسایلی است که همراه داریم. این بار تکنولوژی به سراغ مسافرها آمده تا به آنها در زمینه ی مش;لاتی که وجود دارد کمک نماید. bluesmart اولین چمدان هوشمند دنیاست که خیلی از مشکلات سفر کردن را برطرف می کند. بلو اسمارت نخستین چمدان هوشمند تولید شده در جهان است و جز کارآمدترین محصولات در سال ۲۰۱۵ معرفی شده است.این چمدان هوشمند برای مسافران امروزی که با فناوری عجین شده اند طراحی شده و به آنها اجازه می دهد اتصال یکپارچه ای بین موبایل هوشمند و چمدان ایجاد کنند.

معرفی چمدان بلواسمارت

شاید برای شما و یا اطرافیانتان پیش آمده باشد که به خاطر داشتن ساک دستی با وزن زیاد، اجازه ی وارد کردن وسایلتان را به هواپیما نداشته باشید، و مجبور باشید آن را به قسمت باربری بفرستید.  چمدان بلواسمارت به تنهایی این مشکل را حل می کند. زمانی که چمدون را پر کردید و درش را می بندید، به اپلیکیشنی که روی موبایلتان است متصل شده و با استفاده از ترازوی دیجیتال داخلی آن برای تعیین وزن بار خود استفاده کنید.  می توانید وزن دقیق کیف را ببینید.

با اتصال به بلو اسمارت در هر زمانی می توانید اقدام به قفل کردن چمدان خود کرده، از حسگرهای مجاورت برای ردیابی موقعیت مکانی سود ببرید. همچنین این چمدان دارای اطلاعات ردیابی سفر از میزان مسافت طی شده تا فرودگاه های بازدید شده است به همراه GPS که نشان دقیقی از موقعیت خود می دهد و قابلیت تنظیم مواردی،که اگر از صاحب خود جدا شود به صورت خودکار قفل شود. بلو اسمارت به یک باتری داخلی مجهز شده که با استفاده از آن می توانید تلفن همراه یا دستگاه های قابل حمل دیگر را شارژ کنید. اپلیکیشنی که مخصوص این محصول تولید شده از امنیت بالایی برخوردار بوده و به شما این امکان را می دهد که با گوشی همراهتان  قفل چمدان را باز و بسته کنید.

چمدان های هوشمند بلواسمارت از یک ایده ی خلاقانه شروع شد و حالا توسط وب سایت هایی که از طریق پیش فروش کردن محصولات برای تولید کننده ها سرمایه جمع آوری می کنند، به مرحله ی اجرا و توسعه رسیده است.

منبع: اینتنا

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top