چطور دکمه سردست ببندیم؟

yl02mvh8

 

دکمه سردست یکی از اکسسوری‌های است که معمولا آقایان از آن زمانی که لباس رسمی می‌پوشد،‌با یک پیراهن مدل فرانسوی از آن استفاده می‌کند. رویدادهایی هستند که درجه رسمی بودن آنها بیشتر از یک شام یا ناهار است که در آن کت و شلوار می‌پوشید. میهمانی های رسمی لوکس، قرار با مقام‌های عالی‌رتبه، میهمانی‌های شام یا ناهار رسمی رویادادهایی هستند که پوشیدن یک دکمه سردست عالی شما را یک سر و گردن از بقیه عالی‌تر نشان می‌دهد.

دکمه سردست‌ها در انواع و اقسام شکل و طرح موجود هستند. اگر فرد احساساتی هستید و چندان رسمی نمی‌پوشید بهتر است از یک دکمه سردست سفارشی خودتان استفاده کنید. چیزی که برای شما و سلیقه شما ساخته شده باشد. اما اگر می‌خواهید رسمی بپوشید و دکمه سردستی که می‌پوشید کمی هم گران‌قیمت باشد،‌ باید به برند Swarovski یا  Zirconia سری بزنید و از دکمه‌های سردست آنها خرید کنید. اما فقط خریدن یک دکمه سردست کافی نیست اگر ندانید چطور باید از آن استفاده کنید.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


4 − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top