ایده جدید ساعت هوشمند سامسونگ برای کمک به نابینایان

samsung-gear-s3-review-2-1500x1000-

پتنت جدید سامسونگ می تواند ورود اطلاعات در ساعت های هوشمند را برای افراد نابینا تسهیل کند.

بر اساس این پتنت نابینایان می توانند از حلقه چرخان دور نمایشگر در ساعت های هوشمند برای وارد کردن کاراکترها استفاده کنند. به طور دقیق تر می توان با چرخاندن حاشیه دایره ای اطراف نمایشگر بین ۶ حالت مختلف انتخاب کرد و اطلاعات مورد نظر خود را وارد نمود.این در حالی است که بیشتر شرکت ها از راهکارهای جایگزین از جمله دستورات صوتی برای تعامل با گجت ها استفاده می کنند اما سامسونگ به دنبال راهکارهای خلاقانه تری است.

 به غیر از سامسونگ شرکت های مطرح دیگری را در حوزه ساعت های هوشمد سراغ نداریم که از حاشیه نمایشگر این گجت ها برای جابجایی در محیط سیستم عامل بهره ببرند. حلقه چرخان دور نمایشگر در ساعت Gear S3 این شرکت هم وجود دارد و قابلیت هایی که این بخش به ساعت ها بخشیده مورد توجه کاربران قرار گرفته است. قابلیت مرتبط با این پتنت که به آن اشاره شد شاید در نهایت پول اضافه ای را به جیب این کمپانی کره ای سرازیر نکند اما می تواند تنوع کاربران ساعت های هوشمند این شرکت را افزایش دهد. البته مشخص نیست که این فناوری در نهایت راه خود را به گجت های سامسونگ باز خوهد کرد یا به گنجینه پتنت های استفاده نشده این شرکت خواهد پیوست.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 8 = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top