چرا باید یک ساعت هوشمند بخریم؟

1

خرید هر وسیله ای، برای پاسخ به نیاز خاصی است و ساعت هوشمند هم از این قاعده مستثنا نیست. از این جهت، وقتی تصمیم به خرید ساعت هوشمند گرفته می شود، باید به این سوال پاسخ دهید که آیا این دستگاه قابلیت خاصی را در اختیار شما قرار می دهد؟ آیا به تسریع و تسهیل فعالیت های شما کمک می کند ؟ جواب این سوال هاست که روشن می کند، آیا صرف هزینه برای خرید ساعت هوشمند معقول است یا خیر. در این گزارش، سعی کردیم پاسخ های مناسبی برای این سوالات ارائه کنیم.

قبل از خرید هر وسیله ای، باید برای آن نیاز سنجی کنیم. به عنوان مثال در هنگام نیاز به خرید گوشی تلفن، باید بین مدل های ساده و هوشمند یکی را انتخاب کنیم. در پاسخ به این سوال که آیا خرید گوشی هوشمند بهتر است یا نه، می توان گفت به دلیل دسترسی آسان گوشی های هوشمند به اینترنت، امکان نصب نرم افزار های سرگرمی و ارتباطی متنوع و امکانات بسیار دیگر، خرید گوشی هوشمند کاملا توجیه شده است.

 به همین صورت در پاسخ به سوال درباره چرایی نیاز به ساعت هوشمند می توان گفت، ساعت های هوشمند تقریبا امکانات و قابلیت های جدیدی را به ما اضافه نمی کنند، زیرا همه آنچه در ساعت های هوشمند وجود دارد، در گوشی های هوشمند نیز در دسترس است. پس چرا خرید چنین وسیله ای توصیه می شود؟

باید گفته شود که اگرچه ساعت های هوشمند امکانات جدیدی نسبت به گوشی های هوشمند ارائه نمی هند، ولی ویژگی اساسی که باعث محبوبیت بسیار آنها شده، چیزی نیست جز یکپارچه سازی امکاناتی از قبیل ساعت، دستبند هوشمند، گوشی هوشمند پیشرفته و MP3 Player، که همگی در فضایی به اندازه یک ساعت مچی جمع شده اند. مورد بعدی تسهیل و افزایش سرعت انجام کارهاست، زیرا با داشتن ساعت های هوشمند دیگر نیازی به هر بار در آوردن گوشی جهت چک کردن پیام ها وجود ندارد.

مورد دیگری که باید به آن توجه شود، قیمت ساعت هوشمند است. اگر می خواهید برای خرید ساعت، میلیونی هزینه کنید، چرا نباید به سراغ ساعت های هوشمند بروید و خود را از امکانات آن محروم کنید؟

2

وجود سنسور های متعدد تاثیر بسزایی بر تنوع و کیفیت قابلیت های موجود در ساعت های هوشمند دارد. در جدول زیر، انواع سنسور ها و کاربرد هر کدام در ساعت هوشمند قابل مشاهده است.

3

سه مورد اول به عنوان پر کاربرد ترین سنسور ها در ساعت های هوشمند شناخته می شوند.

4

حال که با این موارد آشنا شدید، بدانید که ساعت های هوشمند هم محدودیت هایی دارند، بخصوص در اتصال به گوشی های هوشمند. ساعت هوشمند اپل با سیستم عامل Watch OS، محدود به گوشی های ایفون هستند و نمی توانند به سایر گوشی های هوشمند متصل شوند. ساعت هوشمند سامسونگ هم دارای سیستم عامل Tizen می باشند. اگر چه سامسونگ مدعیست که ساعت هایش قابلیت اتصال به تمام گوشی های اندرویدی با نسخه اندروید بالاتر از ۴٫۳ را دارند، ولی در عمل چنین نیست، زیرا مواردی گزارش شده که این ادعا را نقض کرده است. سیستم عامل پرطرفدار دیگر، Android Wear می باشد که در این بخش از دو مورد بالا موفق تر بوده، زیرا در عمل نه تنها در اتصال به گوشی های با نسخه سیستم عامل بالاتر از۴٫۳ مشکلی نداشته، بلکه با برخی از گوشی های اپل نیز جفت شده است.

در نهایت برای آگاهی از آخرین پیشرفت ها در این گجت های پرطرفدار، توصیه می کنیم با جدیدترین فناوری های ساعت های هوشمند در سال ۲۰۱۹ آشنا شده و بعد از آن اقدام به خرید نمایید.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top