apple-watch اپل اولین عرضه ساعت هوشمند خود را با ۵ میلیون دستگاه شروع می کند

3

بررسی‌های وال استریت ژورنال نشان می‌دهد اپل به شرکت‌ها و کارخانه‌های آسیایی طرف قرارداد با خود سفارش ساخت بیش از ۵ میلیون دستگاه ساعت هوشمند خود را داده است.اپل قصد دارد ساعت های یاد شده را در ماه آوریل یعنی دو ماه دیگر روانه بازار کند و به استقبال گسترده از آنها امید بسته است. اگر چه هنوز جزییات مربوط به قیمت این ساعت‌ها اعلام نشده است، اما گفته می شود اپل ساعت‌های مذکور را با تنوع فراوان عرضه کرده تا بتواند طیف گسترده ای از علاقمندان را راضی کند.
گفته می شود نیمی از این ۵ میلیون ساعت از نوع ورزشی است که قیمت متوسط دارند. این ساعت‌ها احتمالا حدود ۳۴۹ دلار قیمت گذاری خواهند شد و از آلومینیوم سبک ساخته می شوند. بقیه این ساعت‌ها با بدنه آلومینیومی یا با مواد گران قیمتی همچون طلای ۱۸ عیار عرضه خواهند شد. احتمالا ۹۰۰ هزار واحد از این ساعت ها از نوع گران قیمت خواهند بود که قیمت آنها به حدود ۴۰۰۰ دلار می رسد. برخی کارشناسان در مورد احتمال خرید این تعداد ساعت هوشمند اپل توسط کاربران بدبین هستند و معتقدند استقبال از این محصول به اندازه آیفون نخواهد بود. در مقابل عده ای دیگر بر این باورند که از این ساعت ها هم استقبال خوبی خواهد شد.

 

منبع: گجت نیوز

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


+ 9 = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top