گهواره خلاقانه ساخت شرکت فورد: شبیه سازی محیط خودرو برای خوابی راحت

resize

یکی از آرزوهای والدین خواب راحت فرزندان آنهاست، برای این منظور شرکت فورد اقدام به طراحی گهواره‌ای کرده که محیط خودرو را برای کودک شبیه سازی میکند. این تختخواب سفری که “مکس موتور دریمز” (Max Motor Dreams)  نام دارد  با استفاده از صدا و حرکت؛ حس بودن داخل خودرو را برای آن ها شبیه سازی میکند و از یک چراغ LED برای کپی برداری از چراغ های زرد خیابان استفاده شده است. به این موارد، وجود یک اسپیکر در بخش پایینی برای شبیه‌سازی صدای موتور خودرو و ویبره برای لرزش کابین را نیز اضافه کنید تا مطمئن شوید کودک شما در کمترین زمان ممکن به خواب می‌رود.

resize3

اما شاید جذاب‌ترین ویژگی تخت هوشمند Max Motor Dreams امکان ردیابی و ذخیره حرکت و صداهای تولیدشده توسط اتومبیل به کمک گوشی هوشمند و اپلیکیشن مربوطه آن باشد که در کمتر گجتی دیده می‌شود. در حقیقت با ارسال اطلاعات مربوط به حرکت خودرو برای این تخت، کودک شما نمونه یک مسیر واقعی را تجربه خواهد کرد.

resize2

اگر از همین حالا مجذوب این تختخواب سفری شده‌اید و می‌خواهید دنبال لینک خرید آن باشید، فعلا باید صبر کنید چون فقط یک نمونه از آن ساخته شده است. شرکت فورد برخلاف دیگران حاضر نیست همه پول‌اش را صرف ایده‌های دور از ذهن و خارج از شاخه فعالیت خود کند. آن‌ها کاملا آهسته و با احتیاط حرکت می‌کنند. شاید این ایده در ابتدا خیلی جالب به‌نظر برسد ولی این‌که مورد مقبولیت عمومی قرار بگیرد بحث دیگری است که باید به‌طور دقیق مورد بررسی و کارشناسی قرار بگیرد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


1 − = 0

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top