اسپیکر یا بلندگوی هوشمند ال جی مجهز به نمایشگر

LG XBOOM

شاهد ظهور فرم فکتور جدید در دسته نوظهور بلندگوهای هوشمند هستیم. بلندگوی هوشمندی که شاید بهتر باشد به آن نمایشگر هوشمند بگوییم اما مگر نمایشگر هم هوشمند می شود؟! شما هر چه دوست دارید به آن بگویید اما ما با بلندگوی هوشمند راحت تریم. امشب بلندگوی هوشمند ال جی با نمایشگر ۸ اینچی و قیمت ۳۰۰ دلار معرفی شده و در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با ال جی XBOOM یا با نام طولانی عجیب و غیبش ال جی طورش، LG XBOOM AI ThinQ WK9 آشنا شویم. یک ماه پیش بود که گوگل هوم هاب (Google Home Hub) رسما معرفی شد. در حقیقت این دسته جدید گجت های هوشمند بر مبنای طرح بلندگوی هوشمند است که نمایشگر دارد تا هوشمندتر و قابل تعامل تر شود. این بلندگوی هوشمند LG XBOOM AI ThinQ WK9 است که ما می خواهیم آن را ال جی XBOOM صدا کنیم، باقی نامش زائد است و نمی دانیم چرا ال جی تلاش دارد چنین نام گذاری هایی کند؟! بلندگوی هوشمند ال جی XBOOM با نمایشگر ۸ اینچی تجهیز شده است و از نظر صوتی یک جفت بلندگوی استریو ۲۰ واتی دارد تا اساسا شما را از نظر صوتی نیز راضی کند. چرا می گوییم هوشمند؟! چون این بلندگو با گوگل اسیستنت یا دستیار هوشمند صوتی گوگل یکپارچه است.گوگل اسیتسنت تا ۳۰ زبان را به زودی پشتیبانی می کند که متاسفانه فارسی جز آن ها نیست.

بلندگوی هوشمند ال جی XBOOM با نمایشگر ۸ اینچی و بلندگوی ۲۰ واتی تجهیز شده است

حتما پسوند ThinQ را در نام LG XBOOM AI ThinQ WK9 می بینید. خوب این به آن معناست که با دستگاه دیگر ال جی که در اکوسیستم ThinQ هستند، از جمله یخچال و تلویزیون بچه ربات ها، ارتباط خواهد گرفت اما چطور، هنوز مشخص نیست.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top