اپل در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ رکورد دار کسب درآمد صنعت موبایل شد

96

صنعت موبایل و شرکت های فعال در آن همواره مورد توجه افراد بسیاری بوده و و آمار موجود درباره آن، صفحات خبری زیادی را به خود اختصاص می دهد. طبق گزارش Startegy Anylitic سهم اپل از مجموع درآمدهای صنعت موبایل در سه ماهه پایانی سال میلادی گذشته ۵۱ درصد و به ارزش ۶۱,۱۴ میلیارد دلار بوده و این به معنای رکورد شکنی اپل در این بازار می باشد. یکی از دلایل رشد درآمد بخش موبایل این کمپانی افزایش سهم در بازار چین است. موسسه آماری Morgan Stanley اخیراً اعلام کرده که اپل طی سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی، عملکرد بسیار قدرتمندی در بازار چین داشته و میزان فروش موبایل های اپل طی این بازه زمانی، با رشدی ۱۲ درصدی نسبت به سه ماهه سوم ۲۰۱۷ همراه بوده است.

بخش موبایل سامسونگ با اختصاص ۱۵,۷ درصد از درآمدهای صنعت موبایل به خود در این سه ماهه در جایگاه دوم و موبایل هواوی با کسب ۷ درصد از این درآمد در جایگاه سوم قرار دارد.

لازم به ذکر است که طبق گزارش Startegy Anylitic در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ درآمد کل بازار موبایل ۱۲۰,۲ میلیارد دلار بوده که این میزان نسبت به همین بازه در سال گذشته ۷,۵ درصد افزایش داشته است.

 

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با عضویت در تلگرام زنبیل و اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و از تخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 2 = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top