با بروزرسانی، دکمه Bixby را در Galaxy S8 به‌ طور کامل غیر‌ فعال کنید

 

Untitled-50پس از اتفاقات مربوط به گلکسی نوت ۷  سامسونگ، این شرکت جهت جبران وضعیت به وجود آمده، پرچمداران جدیدش را به محصولاتی تمام عیار تبدیل کرده و نه‌تنها طراحی و سخت‌افزار این محصولات را متحول ساخته بلکه امکانات جدیدی نیز به آنها اضافه نموده است. یکی از این امکانات، دستیار هوشمند بیکسبی نام دارد.

دستیار صوتی سامسونگ، با عنوان بیکسبی ( Bixby )  یکی از تکنولوژی هایی است که سامسونگ با توجه به موفقیت و البته محبوبیت دستیارهای دیجیتال نظیر اسیستنت شرکت گوگل یا الکسای شرکت آمازون توسعه داده وهمراه با معرفی گوشی های گلکسی S8 و S8 پلاس به دنیا معرفی نموده است.

به طور کلی، هدف اصلی از عرضه بیکسبی، ارائه ابزاری است که با یادگیری علاقه‌مندی‌ها و خواسته‌های شما در تعامل با گوشی هوشمند، راهکارهای ویژه‌ای پیش رویتان قرار دهد. بیکسبی موتور جستجویی شبیه به گوگل اسیستنت نیست بلکه دستیاری است که می‌تواند شما را در استفاده بهتر از گوشی هوشمندتان یاری دهد.

چندی پیش سامسونگ بالاخره نسخه انگلیسی بیکسبی،‌ دستیار صوتی هوشمند گلکسی اس ۸ را راه‌اندازی کرد. توسعه آهسته بیکسبی قابل درک است چون بیکسبی نسبت به دیگر دستیارهای صوتی پیچیدگی بیشتری دارد و باید بتواند هر کاری را که قبلا با لمس انجام می‌دادید، با صوت انجام دهد.

اما از زمان عرضه گلکسی اس ۸، محل قرارگیری بد دکمه فیزیکی بیکسبی و این موضوع که این دکمه بر همه ورودی‌ها اولویت دارد،باعث نارضایتی برخی از کاربران شده. علاوه بر این بیکسبی در حال حاضر تنها از چند اپلیکیشن سامسونگ پشتیبانی می‌کند و فقط به زبان انگلیسی ایالات متحده عرضه شده است. نارضایتی از این مسائل باعث اعتراض به سامسونگ شده و  این اعتراض سامسونگ را مجبور به ارائه راه‌ حل نهایی کرده است.

در ماه سپتامبر یک بروزرسانی برای گلکسی اس ۸ عرضه شد که به کاربران اجازه می‌داد دکمه بیکسبی را در صفحه هوم گوشی غیر فعال کنند. با این حال دکمه فیزیکی هنوز فعال بود و اگر کسی آن را فشار می‌داد، باعث فعال شدن گوشی می‌شد.

سامسونگ در آخرین بروزرسانی این دکمه را به‌ طور کامل غیر‌ فعال کرده است که مانع از فعال شدن گوشی در زمانی فشردن اتفاقی دکمه بیکسبی می‌شود. در این آپدیت علاوه بر غیر‌ فعال کردن دکمه بیکسبی، ویژگی‌هایی مانند برقراری تماس از طریق دستیار صوتی نیز اضافه شده‌ است.

برای بروزرسانی بیکسبی کاربران باید به گلکسی اپس بروند و بروزرسانی دستی را برای گوشی‌های گلکسی اس ۸، گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ انتخاب کنند.

 

 

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


+ 8 = 11

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top