تولید نمایشگر OLED منعطف توسط یک شرکت چینی

2F0310N-BOE-OLED-

علاوه بر اینکه سال ۲۰۱۹ دو ترند مهم یعنی دوربین های چندتایی و پشتیبانی از شبکه ۵G را با خود به همراه خواهد آورد، یکی از ترند های جذاب این سال را می توان موبایل هایی با نمایشگر منعطف عنوان کرد. مشخصات پیش‌نیاز ارائه دستگاه با نمایشگر منعطف وجود یک نمایشگر منعطف است.

البته به یاد داشته باشید که فرم فکتور موبایل های منعطف اساسا باید چیزی بیشتر از این باشد. فقط اینکه یک نمایشگر تا شود و با ضخامت بیشتر بخواهد در جیب مان جا بگیرد، عموما راه حل خوبی نیست. به هر حال ما از شرکت چینی BOE انتظار تولید یک موبایل منعطف را نداریم و همین تولید پنل نمایشگر منعطف برای آنها کافی است.

وجود چنین پتانسیل برای تولید نمایشگر OLED منعطف به نوعی یک زنگ خطر برای سامسونگ به شمار می‌رود. شرکت BOE چینی است و خیلی از رقبای چینی سامسونگ به نمایشگر OLED منعطف نیاز دارند. اگر به جای سامسونگ شرکت BOE بتوان سفارش رقبای این شرکت کره ای را بگیرد قطعاً برای این شرکت کره‌ای یک ضربه به شمار می رود. اگر کیفیت کار آنها خوب باشد بعید نیست که اپل هم همانند جایگزینی سامسونگ با TSMC برای تولید چیپست های خود، این شرکت را به زنجیره تامین قطعات خود اضافه کند.

 

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 1 = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top