جدیدترین گوشی موبایل سامسونگ با اندروید ۹ لو رفت

Galaxy-S9-Verge-

بنچمارکی از یک موبایل سامسونگ دیده شده است که می تواند جذاب باشد. دستگاهی به مدل Smasung SM-G405 که با نسبت تصویر ۱۹:۹ و اندروید ۹ روئت شده متاسفانه غیر قابل پیش بینی است که چه دستگاهی خواهد بود.

می دانیم که سامسونگ از نمایشگرهای کم حاشیه که خود به آن ها Infinity Display می گوید روی محصولات مختلفش استفاده کرده است. عموما نسبت تصویر این نمایشگرهای کم حاشیه ۱۸:۹ است. در مواردی که گوشه های نمایشگر گرد بشود، این نسبت نمایشگر می تواند ۱۸٫۵:۹ باشد که البته فعلا فقط سامسونگ از این نسبت نمایشگر استفاده کرده است. نسبت تصویر ۱۹:۹ یا ۱۹٫۵:۹ عموما برای دستگاه های دارای بریدگی نمایشگر استفاده شده است. حال مشخص نیست که سامسونگ می خواهد بریدگی نمایشگر در این دستگاه ناشناس با مدل SM-G405 استفاده کند یا ایده دیگری دارد.

 

همانطور که می بینید، بنچمارک مربوطه با رزلوشن ۴۱۲*۸۶۹ پیکسل ثبت شده که نسبت تصویر ۱۹:۹ را مشخص می کند. پیش از این برای مثال گلکسی اس ۹ با رزلوشن ۸۴۶*۴۱۲ پیکسل در این بنچمارک دیده شده بود که رزلوشن اصلی آن ۲۹۶۰*۱۴۴۰ پیکسل است. قاعدتا به یک نسبت ساده می توان گفت رزلوشن SM-G405 می تواند ۳۰۴۰*۱۴۴۰ پیکسل باشد. این رزلوشن یعنی رزلوشن خانواده QHD فقط در پرچمدارهای سامسونگ استفاده شده است و این باید مربوط به دستگاهی در رده پرچمدار باشد. با توجه به سیستم عامل اندروید ۹ دیده شده در این تست موبایل ناشناس سامسونگ می توان گفت که اولین موبایل سامسونگ با اندوید ۹ هم لقب خواهد گرفت، البته اگر پیش از آن مدل دیگری معرفی نشود! و در نهایت از نام گذاری عددی SM-G405 چیز زیادی نمی توان متوجه شد. در سری SM-G می توان خانواده گلکسی J Prime و خانواده گلکسی S را دید ولی در رده ۴۰۰ چیزی معرفی نشده است. با توجه به نحوه نام گذاری سامسونگ، می توان انتظار داشت که این یک نسخه پلاس از نسخه اصلی باشد چون انتهای مدل عدد ۵ وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


9 + = 17

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top