فروش کلیه خود برای خریدن آیفون ۶ اس (+عکس)

6g2xrcas

 آیا شما هم از طرفداران دو آتیشه یا چند آتیشه آیفون‌های جدید هستید؟ هرچقدر هم که باشید احتمالاً به‌پای دو مرد چینی که قصد داشتند برای خرید آیفون ۶ اس کلیه‌های خود را بفروشند نخواهید رسید.در یک حادثه عجیب، دو چینی که ساکن منطقه شرقی استان جیانگسو هستند به دلیل نداشتن پول کافی برای خرید آیفون ۶ اس به این فکر افتادند تا با فروش کلیه‌های یکدیگر موفق به خرید محصول تازه اپل شوند.این دو دوست بانام‌های وو و هوانگ ابتدا با یک شخصی که عامل فروش اعضای بدن بود در اینترنت آشنا شده و متوجه شدند که باید ابتدا برای معاینه و تأیید سلامت کلیه خود به بیمارستان مراجعه کنند ولی هنگام قرار گذاشتن با عامل غیرقانونی خرید کلیه در بیمارستان متوجه شدند که آن فرد در سر قرار حضور پیدا نکرد.

در این زمان وو که از انجام این کار منصرف شده بود تلاش کرد که دوست خود را هم از انجام این کار منع کند ولی او این را قبول نکرد و وو هم با پلیس تماس گرفت و هوانگ مجبور به فرار شد.

شاید در نگاه اول این اتفاق در حد یک داستان غیرواقعی به نظر برسد اما پیش‌ازاین اتفاقات مشابهی نظیر این داستان رخ‌داده بود. اوایل امسال هم یک جوان ۲۱ ساله چینی برای به دست آوردن پول و خرید اپل واچ اقدام به فروش مواد مخدر کرده بود.

احتمالاً این خبر شایعه‌ی افت فروش آیفون در کشور چین را تحت تأثیر قرار می‌دهد چراکه پیش‌ازاین تصور می‌شد که فروش آیفون‌های جدید امسال در این کشور افت بسیاری خواهد داشت. به هرحال هرمیزان هم که طرفدار محصولات اپلی باشیم نباید سلامت خود را برای بدست آوردن یک گجت فناوری به خطر بیندازیم.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 − = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top