مشکل در دوربین برخی دستگاه‌های آیفون ۶ پلاس

nudfyu74

اگر در هنگام عکس‌برداری با گوشی آیفون ۶ پلاس اپل خود با تصویری مات مواجه می‌شوید احتمالا مشکل عدم مهارت شما در عکسبرداری نیست و  اشکال کار جای دیگری است.

شرکت اپل به تازگی از این مساله پرده برداشته که تعدادی از دستگاه‌های آیفون ۶ دچار نقص سخت‌افزاری هستند و به همین دلیل وب‌سایتی راه‌اندازی کرده که با مراجعه به آن و وارد کردن سریال گوشی خود می‌توانید از اینکه گوشی شما جزو دستگاه‌های دارای نقص است یا خیر مطلع شوید.

گفتنی است که قرار نیست بخاطر وجود این مشکل به شما گوشی تازه‌ای داده شود و یا تعویضی صورت گیرد چرا که مشکل تنها به دوربین آی‌سایت گوشی محدود است.

البته اپل گفته که “تعداد معدودی از دستگاه‌های آیفون ۶ پلاس با این مشکل دوربین مواجهند و قرار دادن قطعه‌ای بر روی دوربین از تار شدن عکس جلوگیری می‌کند. این قطعه دردستگاه‌هایی که در بازه‌ی زمانی شهریور تا بهمن‌۹۳ فروخته شدند جا افتاده است”.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 1 = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top