گوشی موبایل هوشمند منعطف لنوو

lenovo-tech-world-bendable-phones-2118

مطمئن باشید همین حالا تک تک تولید کننده های موبایل به فکر تولید موبایل منعطف هستند. حال بعضی درباره آن صحبت می کنند و برخی خیر. امروز لنوو یک موبایل منعطف بسیار ابتدایی را به نمایش گذاشته که تماشای آن بد نیست. موبایل منعطف بسیار ابتدایی لنوو قابل مشاهده است. حاشیه های بالا و پایین نمایشگر بسیار عجیب هستند، اندازه و نسبت تصویر نمایشگر از آن عجیب تر و به نظر می رسد در میانه نمایشگر، جایی که نمایشگر خم می شود، یک بخش سیاه وجود دارد که مشخص نیست جزئی از طراحی است یا نه!

این موبایل منعطف لنوو کاملا خم نمی شود و در حالت تاشده، دستگاه کاملا تخت نخواهد بود. به صورت کلی این نمونه کوچکتر همان تبلت های لنوو است که پیش از این نیز دیده بودیم. البته که توانایی لنوو در تولید همین دستگاه هم ستودنی است، مدیریت برد، باتری و دیگر موارد درون موبایل منعطف از اصلی ترین مواردی است که باید به آن ها توجه شود. سامسونگ و هوآوی نهایتا تا پیش از عید از نمونه اولیه موبایل منعطف خود رونمایی خواهند کرد و باید صبر کرد و خروجی آن ها را دید! نظر شما درباره نمونه اولیه موبایل تاشو لنوو چیست؟ اصلا کاربردی است؟

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


2 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top