Apple تابستان سال جاری با تولید iPhone X خداحافظی می کند

92

آیفون ۱۰ یکی از محبوب ترین محصولات سال ۲۰۱۷ نامیده شد. به طوری که طرفداران این برند از مدتها قبل از عرضه شدن تا پس از عرضه اخبار مرتبط با آن را دنبال می نمودند. این گوشی با طراحی متفاوت خود و امکانات ویژه، به دلیل بریدگی بالای نمایشگر در عرصه تولید موبایل ساختارشکنی بزرگی به شمار می آید. اما از آنجا که بسیاری از افراد نتوانسته اند با این بریدگی ارتباط یرقرار نمایند با انتقادهای فراوانی مواجه گشته و با وجود قیمت زیاد آن بسیاری از علاقه مندان به محصولات اپل، تمایلی به خرید این آیفون گران قیمت ندارند.

روند اپل در طی مدت تولید آیفون های پیشین به این صورت بوده است که این کمپانی هم زمان عرضه آیفون جدید، گوشی قبلی را با قیمت کمتر عرضه نموده است. اما در مورد آیفون ۱۰ گویا قرار است این رویه تغییر کرده و به گفته مین جین کو تولید این محصول در تابستان متوقف خواهد شد.

این خبر غافلگیر کننده از KGI منتشر شده و هنوز علت این تصمیم مشخص نیست. شاید بتوان دلیلی مانند فروش کمتر از حد انتظار را برای توجیه این تصمیم عنوان نمود اما به هیچ عنوان نمی توان برچسب شکست خورده را برای آخرین محصول کمپانی اپل درنظر گرفت.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


3 + = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top