آپدیت iOS 7.0.6 برای رفع مشکلات امنیتی منتشر شد

ios-7-0-6

کمپانی اپل به تازگی آپدیت جدیدی از سیستم عامل موبایلی خود را با شماره نسخه iOS 7.0.6 منتشر کرده است که برای رفع برخی مشکلات امنیتی پیش از ارائه iOS 7.0 برای آی‌دیوایس‌ها قابل دریافت می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، نسخه‌های قبلی iOS در برخی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها دارای مشکلاتی در تأییدنامه SSL بودند که در آپدیت جدید رفع شده است؛ هرچند اپل دقیقاً مشخص نکرده است که این مشکلات چه چیزهایی بوده‌اند. به هر حال به نظر مشکل آن‌قدر مهم بوده که اپل تصمیم گرفته به جای گنجاندن آن در آپدیت iOS 7.1 هر چه زودتر آن را عرضه کند.

آپدیت iOS 7.1 در حال حاضر در مرحله بتا یا آزمایشی قرار دارد و قرار است بسیاری مشکلات فعلی را برطرف کند. این آپدیت بزرگ که احتمالاً ماه آینده از راه خواهد رسید تغییرات کوچکی در طراحی iOS را به همراه خواهد داشت و مشکل ریستارت شدن تصادفی آیفون و آی‌پد را برطرف خواهد کرد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


6 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top