تزئین منزل با انواع میز

میز جزیی از دکوراسیون است که همیشه احتمال حضورش در دکوراسیون داخلی منزل بیشتر از عدم حضورش است. حالا فرق نمی کند میز عسلی باشد یا میز نهارخوری و یا میز تلفن.

میز تلفن

تزیین-میز-تلفن

در خیلی از خانه ها میز تلفنها نه تنها جایی برای نظم بیشتر نیستند بلکه به بی نظمی و ریخت و پاش خانه هم نیز کمک می کند. پس خوب است دقت داشته باشید نظم وسایلی مانند میز تلفن هم بسیار مهم است و هم به زیبایی دکوراسیون خانه کمک می کند. قرار دادن تعدادی کاغذ در اندازه های مختلف به همراه چند خودکار و تعدادی دفترچه تلفن و انواع مجله ظاهر نامناسبی به گوشه اتاق یا سالن پذیرایی شما می دهد.

برای مدیریت بهینه میز تلفن بهتر است اگر میز کشو دار است از کشوی آن برای قرار دادن وسایل مختلف استفاده کنید. در غیر این صورت فقط یک دفتر یا یک دسته کاغذ با یک خودکار روی میز قرار دهید. مجله ها را هم در کتابخانه یا جای دیگر قرار دهید.

 

تزیین میز عسلی

102T.jpgggg

میز عسلی مدل های متنوعی دارد اگر میز طبقه بندی شده باشد بهتر است در طبقه پایین آن کارد و چنگال، دستمال کاغذی و اگر خانواده پر رفت و آمدی دارید تعدادی پیش دستی برای پذیرایی بگذارید. اما روی میز باید کاملا تمیز باشد و خیلی شلوغ نباشد و ظرفیت سطح آن نباید با ظروف و گلدانهای خیلی بزرگ پر شده باشد. برای تزیین میزهای جلو مبل فقط از یک گلدان که چندان هم بزرگ نباشد یا یک ظرف در اندازه متوسط استفاده کنید.

 

تزئین میز نهارخوری

59611-BigPic.jpgیی

حتی اگر از میز نهارخوری استفاده نمی شود هم می توانید به کمک آن خانه خود را زیباتر کنید. یک رومیزی نه چندان بزرگ که تمام سطح میز را نپوشاند به همراه ۲ عدد شمعدان روی میز ناهار خوری می تواند گزینه مناسبی باشد که بتواند فضای زیبایی برای هال یا سالن پذیرایی شما ایجاد کند.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


+ 6 = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top