فروش ۳۸۵میلیون تومانی صنایع دستی در خراسان شمالی

whv0108i

 

معاون صنایع دستی خراسان شمالی میزان فروش ثبت شده از سوی هنرمندان حاضر در پنجمین نمایشگاه سراسری بازرگانی  صنایع دستی خراسان شمالی را بالغ بر ۵میلیاردو ۴۰۰میلیون ریال اعلام کرد که نسبت به نمایشگاه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش مرکز روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری خراسان شمالی؛ علی عابدی معاون صنایع دستی این اداره کل استقبال مردم از نمایشگاه امسال را بسیار مطلوب خواند و گفت: خوشبختانه امسال به واسطه تمهیداتی که در برگزاری نمایشگاه صورت گرفت وبرگزاری برنامه های جانبی مثل شب فرهنگی از استقبال خوبی برخوردار شد و زمینه مطلوبی برای حضور هنرمندان و علاقمندان به صنایع دستی در این نمایشگاه فراهم آمد.
وی افزود: امسال برنامه ریزی های صورت گرفته در مسیر رشد فروش هنرمندان و صنعتگران حاضر در نمایشگاه بود و جمع بندی های صورت گرفته در خصوص آمار فروش، نشان از موفقیت این برنامه ها و تحقق اهداف مربوط به آن را داشت .
عابدی بیشترین فروش محصولات را مربوط به گروه های سفال،دست بافت  های داری،البسه محلی ،چرم ،زیورآلات دانست وگفت: صنعتگران خراسان شمالی بیش از ۷۰میلیون تومان صنایع دستی در این نمایشگاه به فروش رسانده است.وی همچنین یادآور شد: در این نمایشگاه با برگزاری شب فرهنگی که شامل موسیقی،مسابقه وبرنامه های سرگرمی بود آمار بازدید کنندگان به بیش از ۱۴۰نفر رسید .
گفتنی است، پنجمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی با ۱۴۰غرفه و۷سیاه چادر از سراسر کشور درمنطقه نمونه ملی بش قارداش از ۹تا ۱۵شهریورماه برگزار شد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 3 = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top