توجه بیشتر به صنایع دستی اقتصاد مقاومتی را محقق می‌کند

got7djmr

به گزارش میراث ما به نقل از ایسنا، محمد اسماعیل سعیدی در آیین گشایش ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در تبریز از راه اندازی نمایشگاه دائمی صنایع دستی در تبریز خبر داد و اظهار کرد: معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی قول داده است که هرچه سریع تر مجموعه‌ای را برای راه‌اندازی نمایشگاه صنایع دستی اختصاص دهد.وی از وجود ۸۰ رشته فعال صنایع دستی و هنرهای سنتی در استان خبر داد و تصریح کرد: وجود ۸۰ رشته فعال صنایع دستی در آذربایجان شرقی، راه‌اندازی نمایشگاهی دایمی را ضروری می‌کند تا با بهره‌گیری از ظرفیت نمایشگاه، صنایع دستی استان را به جایگاه واقعیش برسانیم.

وی با بیان این‌که «جای خالی فراکسیون صنایع دستی طی سی سال اخیر در مجلس احساس می‌شد»، اظهار کرد: با تشکیل این فراکسیون، تصمیم داریم قدمی در جهت تقویت و حمایت از صنایع دستی برداریم و مشکلاتی که متوجه این بخش است را کمرنگ کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، اظهار امیدواری کرد که ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی بتواند گام موثری در توسعه صنایع دستی به عنوان بخش مهمی از اقتصاد کشور بردارد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


6 − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top