آبسردکن و جوش کن منبع دار بخریم یا بدون منبع؟ کدامیک و چرا؟

1

چه لذتی بالاتر از نوشیدن یک لیوان آب خنک در گرمای تابستان و چه احساسی بهتر از نوشیدن یک لیوان چایی یا قهوه داغ در سرمای سوز زمستان؟

آبسردکن همان چیزی است که هم در فصل سرما و هم در فصل گرما به کارتان می آید! امروزه آبسردکن ها علاوه بر تولید آب خنک، توانایی تولید آب گرم را نیز دارند. در واقع هم قابلیت آبسردکن دارند و هم قابلیت جوش کن. این دستگاه ها ازجمله آبسردکن میدیا ، آبسردکن ایستکول و دیگر برندها مناسب مکان های مختلفی ازجمله منازل، آموزشگاه ها، شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها، مساجد، سالن های ورزشی و ادارات هستند. در ادامه شما را در خرید بهترین دستگاه آبسردکن و جوش کن راهنمایی می کنیم. آبسردکن و جوش کن ها در حالت کلی به دو دسته منبع دار و بدون منبع تقسیم بندی می شوند. حال سوال این است که آبسردکن مخزن دار بخریم یا بدون مخزن؟ در ادامه قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم.

2

آبسردکن هایی که دارای منبع آب هستند، آبسردکن های بطری دار نیز نامیده می شوند. مهم ترین تفاوت آبسردکن های بطری دار و بدون بطری، در محل قرارگیری آن ها است. آبسردکن های منبع دار که آن ها را با بطری های آبی رنگ آب روی آن ها می شناسیم، را می توانیم در هر جایی از فضای خود قرار دهیم. این مدل از آبسردکن ها یک بطری با ظرفیت محدود دارند که به صورت دستی از آب پر می شود. بعد از آن که بطری آبسردکن تمام شد، می بایست بطری تمام شده را با بطری پر از آب دیگر جایگزین نمایید. اگر دسترسی به آب شهری ندارید یا ممکن است به طور مداوم محل دستگاه و دکوراسیون خود را تغییر دهید، این نوع آبسردکن ها برای شما بهترین است. این نوع آبسردکن ها دارای هر دو نوع شیر آب سرد و گرم بوده و به دو دسته منبع بالا و منبع پایین دسته بندی می شوند.

3

دسته دوم از آبسردکن ها، آبسردکن های متصل به آب شهری هستند. این نوع آبسردکن ها دارای منبع آب نیستند و مستقیم به شیر آب شهری وصل می شوند. آبسردکن های متصل به شیر آب با داشتن فیلترهای تصفیه آب قدرتمند، آب گواراتری در اختیارتان قرار می دهند. در واقع این مدل های آبسردکن، تصفیه دقیق تری در مقایسه با مدل های منبع دار دارند. این دسته از آبسردکن ها، مناسب فضاهایی می باشند که دسترسی آسان به شیر آب شهری دارند و بنابراین نمی توانید در هرجایی که دلتان خواست قرار دهید. این مدل از دستگاه ها ازنظر هزینه های جانبی و همچنین رعایت مسائل بهداشتی برای شما مناسب تر هستند. هزینه جانبی کمتر؛ به این معنی که نیازی به خرید مخزن یا بطری آب ندارید. آبسردکن های متصل به آب شهری نیز مانند نمونه های منبع دار، دارای هر دو شیر خروجی آب گرم و سرد هستند. این مدل آبسردکن ها به صورت ایستاده و رومیزی و در ابعاد مختلف ساخته می شوند و در قسمت زیرین انواع ایستاده ممکن است یخچال نیز وجود داشته باشد و اندکی از مدل های مخزن دار گران تر هستند. شیر مصرف در آبسردکن های متصل به آب شهری مانند مخزن دار می تواند به دو نوع پدالی و دکمه ای باشد. در مدل های پدالی، نیازی به استفاده از دو دست ندارید. کافیست با یک دست، لیوان را به پدال فشار دهید تا از آب پر شود. در مدل های دکمه ای می بایست با یک دست، دکمه را فشار داده و با دست دیگر لیوان را از آب پر کنید؛ پس این مورد را نیز درنظر داشته باشید.

شباهت ها و تفاوت های آبسردکن های مخزن دار و مدل های متصل های به آب شهری در جدول زیر لیست شده است.

4

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 − = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top