آزمایش های صورت گرفته بر روی ماشین لباسشویی Quick Drive سامسونگ و نتایج آن

30

سامسونگ با رونمایی تکنولوژی کوئیک درایو که از سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه IFA  به نمایش گذاشته شد روشى خلاقانه و بی نظیر را در صنعت لباسشویی عرضه کرد. از این رو دراین بخش به نتایج آزمایش های صورت گرفته بر روی ماشین لباسشویی Quick Drive سامسونگ می پردازیم.

اخیرا نیز غول کره ای، کمپین جدیدی با عنوان From Lab to Life راه اندازی کرده است تا درک عمیقی از کیفیت و دوام ماشین لباسشویی سامسونگ را برای مشتریان محصولات لوازم خانگی سامسونگ ایجاد کند.

در تمام طول سال ۲۰۱۸، عملکرد قوی ماشین لباسشویی Quick Drive به شدت مورد توجه قرار گرفته و اخیرا نیز Trusted Review جایزه لوازم خانگی بزرگ سال ۲۰۱۸ را به ماشین لباسشویی کوئیک درایو سامسونگ اختصاص داده است.

عملکرد پرقدرت و کارایی بالا حتی در دراز مدت

همانطور که میدانید Quick Drive می تواند زمان شستشو را بدون کاهش کیفیت عملکرد، کاهش دهد و بر خلاف ماشین لباسشویی های قدیمی که لباس را از بالا به پایین میچرخانند ماشین لباسشویی کوئیک درایو سامسونگ داری یک محفظه اصلی و صفحه پشتی است که به صورت مستقل میچرخند و لباس ها را در اطراف محفظه و جهت های مختلف میچرخانند تا کاملا تمیز شوند.

عملکرد کوئیک درایو در بیش از ۱۵۰ آزمایش مربوط به دوام و عملکرد، تضمین شده است. کمپین تضمین کیفیت سامسونگ، به این جزئیات به شدت توجه کرده است. کمپین From Lab to Life، توضیح میدهد که چگونه تست های آزمایشگاهی به تولید محصول خانگی با کارایی و طول عمر بالا کمک می کنند.

29برخی از تست های صورت گرفته در آزمایشگاه بر روی لباسشویی سامسونگ عبارتند از: تست دما که قابلیت قطعات لباسشویی کوئیک درایو در برابر دماهای بسیار بالا و پایین را نشان میدهد.

تست ضربه نیز شامل وارد کردن بیش از ۲۰۰۰۰ ضربه بر روی در ماشین لباسشویی سامسونگ به منظور ارزیابی توانایی آن برای استفاده های مکرر است.

محصولات لوازم خانگی سامسونگ نه تنها از دوام بالایی برخوردارند بلکه به گونه ای طراحی شده اند که در استفاده های روزمره، هیچ آسیبی نبینند. تست هایی که سامسونگ بر روی ماشین های لباسشویی خود انجام داده عملکرد بهینه و کیفیت استثنایی را تضمین می کند.

لباسشویی کوئیک درایو سامسونگ، جوایز مختلفی را از زمان رونمایی تا به امروز دریافت کرده است. مانند برند برتر لوازم خانگی سال ۲۰۱۸ در بریتانیا و بهترین ماشین لباسشویی سال فرانسه.

لباسشویی کوئیک درایو به سامسونگ کمک کرده تا در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ در رده بندی ۱۰ برند برتر ماشین لباسشویی به جایگاه بالاتری دست پیدا کند. از طرفی فروش ماشین لباسشویی سامسونگ در سال ۲۰۱۸ و در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته در بازار های آسیا حدود دو برابر افزایش یافته است.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


6 − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top