در انتخاب رادیاتور به این نکات دقت کنید

yt45to9d
اولین نکته محاسبه دقیق بارهای حرارتی و حرارت مورد نیاز محل مورد نظر توسط یک کارشناس است که این محاسبه می‌تواند هزینه‌های اضافی شما را کاهش دهد.
نکته بعد اینکه سعی کنید رادیاتورها را در قسمت‌هایی از ساختمان که سرما ورود پیدا می‌کند به ساختمان تعبیه کنید، مثل زیر پنجره‌ها و نزدیک جداره‌های خارجی بنا.
در انتخاب شیرها دقت کنید و بدانید که اگر از شیرهای ترموستاتیک استفاده کنید، هزینه قبوض شما کاهش پیدا می‌کند و به عمر موتورخانه و پکیج‌تان هم افزوده می‌شود، همچنین اگر شما شیر هواگیری خودکار نصب کنید، عمل هواگیری به سهولت انجام می‌شود و خطر نشت آب به مبلمان و اثاثیه را کاهش می‌دهد. هواگیری مناسب باعث افزایش عمر کلیه تجهیزات می‌شود.
در مورد رادیاتورهای پره‌ای مدلی را انتخاب کنید که در بازار به وفور از آن مدل موجود باشد تا اگر در آینده در صورت آسیب دیدن خواستید یک پره بخرید، دچار مشکل نشوید. علاوه بر این یادتان باشد که هرچه عرض پره بیشتر باشد، بلوک رادیاتور جمع و جورتر و زیباتر خواهد شد؛ بنابراین بهترین سایز رادیاتور پره‌ای نوع ۸ سانتیمتری آن است.
حواستان باشد که فاصله حداقلی رادیاتور با دیوار و کف را حفظ کنید، چون عدم رعایت این فاصله باعث کاهش راندمان رادیاتور می‌شود.
دقت کنید که تمیز کردن سطوح رادیاتورها باعث افزایش راندمان حرارتی آن و کاهش دوده زدن و سیاه شدن دیوار اطراف رادیاتور می‌شود، همچنین سعی کنید تا جایی که ممکن است فضای اطراف رادیاتور باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.یکی دیگر از مزایای رادیاتور استفاده از رادیاتورهای حوله خشک‌کن در فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی است که هم رطوبت را کم می‌کند و هم حوله البسه نم‌دارتان را می‌توانید خشک کنید و امروزه هم مدل‌های دکوراتیو زیبایی در بازار وجود دارد که شما می‌توانید متناسب با دکور حمام خود حوله خشک‌کنی انتخاب کنید.
برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


9 − 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top