سامسونگ پیشتاز بازار مایکروویو ها برای سومین سال متوالی

21

با وجود تلاش سایر برندهای رقیب در زمینه نوآوری در محصولات جدید و افزایش تنوع محصولات به منظور تسخیر آن  سامسونگ برای سومین سال متوالی در بازار محصولاتی مانند مایکروویو در بسیاری از کشورهای دنیا پیشگام ماند. علیرغم  اینکه برندهای بسیاری به عرصه رقابت محصولات لوازم خانگی  پیوسته اند.

تازه ترین اطلاعات منتشر شده نشان میدهند که سامسونگ در سال ۲۰۱۶ با اختصاص بیش از ۳۲ درصد از سهم فروش این محصول لوازم خانگی در رده نسخت جهان قرار گرفت و این پیشتاز بودن در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه داشت تا جایی که آخرین اطلاعات منتشر شده در این مورد نشان میدهند که سهم فروش سامسونگ از مایکروویوها در بازارهای جهانی تا نوامبر گذشته به ۳۴ درصد رسیده است.
مقامات سامسونگ در این باره می گویند: تسلط سامسونگ بر بازار مایکروویوها در سه سال گذشته نتیجه نوآوری های غول کره ای و همگام شدن با نیاز های مشتریان بوده است.تغییر سبک زندگی مردم دنیا در سال های اخیر باعث شده تا نه تنها از ابزاری مانند مایکروویو برای گرم کردن مجدد غذا استفاده کنند بلکه حتی برای پخت و پز نیز از آن استفاده می کنند.

حتی سامسونگ از اپلیکیشنی برای ماکروویو های خود رونمایی کرده که بر اساس موادی که در اختیار دارید دستور پخت غذاهای مختلفی را در اختیار تان قرار میدهد و یا به عبارت دیگر به شما پیشنهاد می کند که با استفاده از مواد موجود می توانید چه غذاهایی بپزید.

می توان گفت که برندهای بزرگی در عرصه تولید این دسته از محصولات لوازم خانگی در حال فعالیت هستند تا جایی که تعداد این برندها به بیش از ۱۵ مورد میرسد. اما میزان تقاضا برای مایکروویو سامسونگ همچنان در حال افزایش است.

 معرفی ۳ مدل از برترین مایکروفر های سامسونگ

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 − 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top