معرفی صفحه نمایش سینما HDR LED سامسونگ

resize

زمانی که بحث نمایشگرها به میان کشیده می‎شود بدون شک سامسونگ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. سامسونگ همه ساله در نمایشگاه CES، با ارائه بهترین تلویزیون‌ها، کاربران را محو تکنولوژی صفحه نمایش‌های خود می‌کند. این شرکت همواره با آخرین و بزرگترین فناوری نمایش خود افراد را تحت تاثیر قرار می‎دهد. با توجه به این موارد، نباید از شنیدن خبر معرفی صفحه نمایش سینما HDR LED سامسونگ با رزولوشن برتر ۴K و اندازه ۱۰ متر (Samsung 34-Foot 4K HDR LED) متعجب شویم.

resize2

صفحه نمایش سینما HDR LED سامسونگ به راحتی با ظرفیت ابعاد تئاترهای مدرن امروزی وفق پیدا می‌کند. این صفحه نمایش علاوه بر ارائه کیفیت برتر ۴K یعنی رزولوشن ۴۰۹۶ در ۲۱۶۰ پیکسل، این نمایشگر هم‎چنین از مشخصات برتر DCI استفاده می‎کند تا تضمینی بر عملکرد یک‎دست فنی با کیفیت بالا، اعتمادپذیری و کیفیت بی‎نظیر در سینمای دیجیتال باشد و از نظر تکنیکی، عملکرد بسیار سطح بالایی دارد. صفحه نمایش سینما HDR LED سامسونگ نخستین محصول در دنیای دیجیتال است که به تکنولوژی HDR LED مجهز شده است. بدون شک این دستگاه برای کاربران عادی و به منظور راه‌اندازی یک سینمای خانگی در منزل طراحی نشده است. به نظر می‌رسد هدف از تولید این محصول، استفاده‌های تجاری است.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 + = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top