نکاتی در رابطه با آبمیوه گیری های پاورجویسر

157

پاور جویسرها آبمیوه گیری های تفاله جدای حرفه ای هستند که چند سالی هست که در بازار کشور عرضه شده اند و پیشگاه ارائه دهنده این محصولات در بازار ایران شرکت BEEM بوده  است.

بزرگترین قابلیت دستگاه های Power juicer ، سرعت آبگیری و سهولت کارکردن با آن است.علاوه بر آن ها قابلیت آبگیری میوه های درسته و کامل از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد می باشد. به همین خاطر بسیاری از شرکت های عرضه کننده این نوع آبمیوه گیری از آن به عنوان whole fruit juicer‌ نام برده و با چنین مشخصه ای دستگاه آبمیوه گیری خود را عرضه می کنند.

شرکت های چینی به طرز چشمگیری در این سالها وارد این عرصه شده اند و تنوع محصولات آبمیوه گیری پاورجویسرها  به قدری زیاد است که واقعا انتخاب از بین آنها گاهی غیر ممکن می شود. همچنین این شرکت های حاضرند دستگاه آبمیوه گیری خود را در اختیار بسیاری از برندها قرار دهند تا یک مدل محصول با برندهای مختلفی به بازار عرضه شود. این مساله منجر به افزایش بازار فروش آنها و کسب سودهای زیاد می شود.

 یکی از شرکتهای داخلی که از این طرح استقبال کرده است شرکت سینجر می باشد که آبمیوه گیری تولیدی این شرکت مربوط به یکی از شرکتهای چینی می باشد.

اما لازم است در انتخاب این وسیله کاربردی نکاتزیر را مدنظر قرار دهید.

بزرگ بودن و استیل بودن سبد آبگیری دستگاه پاور جویسر

حجم مخزن تفاله و آبمیوه باید به اندازه قابل قبول و متناسب با نیاز شما باشد

داشتن تیغه بزرگ در وسط سبد از مزیتهای این دستگاه است

چند سرعته بودن آبمیوه گیری برای شما راحتی بیشتری فراهم می کند

پایه های لاستیکی و پلاستیکی دستگاه، حالت بادکشیایجاد می کند که باعث کاهش لرزش محصول میگردد.

بهتر است در هنگام خرید هرگز به عدد مربوط به عنوان توان موتور توجه نکنید زیرا ممکن است اعداد کمی بزرگنمایی شده باشند

وبلاگ آبمیوه

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


6 − = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top