کوتاهترین راه برای تمیز کردن تلویزیون های جدید

1008

اثر انگشت بچه‌ها بر صفحه ی تلویزیون منظره ی نازیبایی به‌وجود می‌آورد پس همین الان دست به کار شوید. تلویزیون را هنگام تمیز کردن خاموش کنید. ابتدا با یک دستمال خشک غبار آن را بگیرید و سپس با پنبه ی آغشته به محلول آب و الکل صفحه ی تلویزیون را تمیز کنید. الکل لکّه‌های چرب و اثر انگشت را بر طرف می‌کند. توصیه می‌شود از دستمال حوله‌ای و پرزدار استفاده نکنید زیرا عواقب آن پرزهای زیاد بر روی تلویزیون خواهد بود. دیواره‌های غیرشیشه‌ای تلویزیون را نیز می‌توانید با پارافین مایع براق کنید و با دستمال خشک چربی اضافی را بگیرید و براقی بیشتری ایجاد کنید. این روشن برای تمیز کردن سایر وسایل دیجیتالی که رنگ تیره دارند هم مناسب است.

بعد از اینکه با دستمال خشک گرد و غبار آن را گرفتید می توانید با پنبه ی آغشته به آب و الکل صفحه ی تلویزیون را به آرامی تمیز کنید. الکل لکه های چرب و اثر انگشت روی شیشه و بدنه ی وسایل صوتی و تصویری را از بین می برد.

فروم پارسیان

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


9 − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top