شکایت یک استارتاپ از اپل که این کمپانی را به دردسر خواهد انداخت

162

به تازگی استارتاپ Omni MedSci در دادگاه ناحیه شرقی تگزاس شکایتی را علیه اپل مطرح کرده که به دلیل نقض پتنت سیستم پایش ضربان قلب این استارتاپ توسط اپل عنوان شده است.
کمپانی اپل در ساعت‌های هوشمند خود حسگرهای سنجش و مراقبت پزشکی تعبیه می نماید و استارتاپ Omni MedSci که در زمینه فناوری لیزر با نور نزدیک به مادون قرمز فعالیت می کند، مدعی شده که این کمپانی از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ برای توسعه حسگرهای پایشگر ضربان قلب با آن ها در حال مذاکره بوده و در نهایت تصمیم به عدم عقد قرارداد همکاری نموده است. با این وجود اپل از سه پتنت استارتاپ مذکور در محصولات خود استفاده کرده است. بنابراین Omni MedSci از این بابت متضرر شده و شکایت خود را به دادگاه ناحیه شرقی تگزاس برده است.

161
اپل تاکنون در رابطه با ادعای Omni MedSci اظهار نظر نکرده و در حال توسعه نسل چهارم ساعت های هوشمند خود می باشد. اما با توجه به رفتار سخت گیرانه این دادگاه در مورد نقض پتنت، احتمالا حل و فصل این مشکل برای اپل آسان نخواهد بود.
با این حال انتظار می رود تا زمانی که حکم نهایی مربوط به این پرونده صادر شود در روند توسعه اپل واچ جدید اختلالی ایجاد نشود. این ساعت احتمالا صفحه نمایش بزرگ‌تری داشته و دارای پایشگر ضربان قلب جدیدتری خواهد بود.

 

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با عضویت در تلگرام زنبیل و اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و از تخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 − 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top