مزیت استفاده از کتف بند چیست؟ کتف بند برای چه مواردی قابل استفاده است؟

1

کتف بندها، وسیله هایی کشی و به شکل مناسب کتف هستند که از آن ها برای تأمین حمایت خارجی از کتف استفاده می شود. کتف بندها از خمیدگی پشت جلوگیری کرده و ستون فقرات را در وضعیت صحیح خود نگه می دارند. همچنین کتف بندهای طبی کمک خواهند کرد تا حجم تنفس فرد به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

استفاده از کتف بند چه مزیت هایی دارد؟

عارضه هایی مانند قوز کمر و صدمه در ناحیه کتف و سرشانه در بسیاری از افراد جامعه ما شایع هستند؛ به خصوص افرادی که با اصول نشستن و ورزش صحیح آشنا نبوده و کارهای روزمره سختی انجام می دهند. اگر کتف و یا سرشانه شما آسیب ضربه ای دیده و یا کوفته شده باشد، در این صورت می توانید از کتف بند برای درمان درد به وجود آمده استفاده کنید. البته نگران دردهای شدید ناشی از کوفتگی نیز نباشید؛ کتف بندهای طبی قادر هستند این دردها را نیز برای شما جبران کنند. کتف بند طبی با جلوگیری از تحرک در ناحیه موردنظر، کمک می کند تا ستون فقرات در بخشی که آسیب دیده است صاف شده و از درد بیشتر در ناحیه موردنظر جلوگیری شود. کتف و شانه به عنوان عضوی آسیب پذیر در اکثر فعالیت های ورزشی شناخته می شوند. بسیار مشاهده می شود که ورزشکاران در هنگام انجام فعالیت های سنگین در باشگاه و یا نوجوانان در هنگام انجام فعایت های ورزشی در مدرسه، دچار آسیب در کتف و سرشانه می شوند. خرید کتف بند و استفاده از آن برای این دسته از افراد، انتخاب بسیار مناسبی است. ممکن است در چند روز اول استفاده از کتف بند، احساس ناراحتی کنید. نگران نباشید، کتف بندهای جدید به گونه ای طراحی شده اند که بسیار راحت بوده و به شما کمک می کنند تا به راحتی بتوانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

2

کتف بندها برای چه مواردی قابل استفاده می باشند؟

کتف بندها، موارد استفاده متعددی دارند. روی هم خوابیدن ریه ها در بسیاری از موارد، منجر به بروز مشکلات مختلف تنفسی می شود. در چنین مواردی می توانید از کتف بند استفاده کنید. استفاده از کتف بند به بدن شما کمک خواهد کرد تا مهره های پشت بدن به حالت تعادل کشیده شده و با کاستن فشار روی ریه ها، تنفس بیمار راحت تر شود. البته در این مورد، از کتف بند بعد از مشورت با پزشک متخصص خود استفاده کنید. جالب است بدانید که استفاده از کتف بند برای بانوانی که به دنبال یافتن راهکارهایی برای حفظ زیبایی اندام خود هستند نیز بسیار کاربردی است. وقتی از کتف بند استفاده می کنید، ناحیه کتف و سرشانه شما فرم دهی مناسبی پیدا کرده و درنتیجه از افتادگی کتف ها و شانه ها جلوگیری می شود. همچنین احتمالاً شما نیز پدیده شایع خستگی پشت را در افرادی که به طور مداوم با رایانه کار می کنند، رانندگی می کنند و یا فعالیت های ورزشی انجام می دهند را دیده باشید. پزشکان به این دسته از افراد توصیه می کنند که برای جلوگیری از خستگی عضلات، از کتف بند استفاده کنند.

3

قیمت و برند؛ دو معیاری که نباید در خرید کتف بند فراموش کنید

ازجمله مهم ترین معیارهایی که می بایست در خرید کتف بند در نظر بگیرید، قیمت کتف بند است. عوامل مختلفی می توانند در تعیین قیمت کتف بند تأثیرگذار باشند که ازجمله آن ها می توان به سایز، شرکت سازنده و نوع کتف بند اشاره کرد. هرچقدر کتف بند دارای سایز بزرگ تری بوده و یا تولید یک برند معتبر باشد، قیمت کتف بند نیز بالاتر خواهد بود. از مهم ترین برندهای تولیدکننده کتف بند نیز می توانیم به دکتر مد، ال پی، اپو و طب و صنعت اشاره کنیم. هر کدام از این قابلیت ها سعی نموده اند با ارائه قابلیتی منحصر به فرد، مزیت رقابتی خود را در مقایسه با سایر برندها حفظ کنند.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top