معرفی Roadie 2 : گیتار خود را اتوماتیک کوک کنید

resize

کوک نبودن ساز همیشه یکی از مشکلات شایعی بوده است که علاقمندان به موسیقی به خصوص کسانی که گیتار میزنند با آن درگیر بوده‌اند، یک کمپانی با راه اندازی پروژه خلاقانه ای به نام The Roadie Tuner تاکنون به موفقیت‌های زیادی دست یافته و موفق به حل این مشکل شده و اقدام به تولید گجتRoadie 2  کرده است.

در گذشته گجتی با هدف کوک اتوماتیک گیتار ساخته شده بود به این صورت که بر روی گوشی های کوک قرار می‌گرفت و با اتصال به نرم افزار مخصوص بر روی گوشی هوشمند، به صدای سیم‌های گیتار گوش می‌داد. پس از آن، در صورتی که صدا خارج از کوک بود؛ پیچ تنظیم کوک را تا رسیدن به کوک مناسب، می‌چرخاند. این ایده یکی از بزرگترین مشکلات علاقه‌مندان آماتور و تازه‌کاران را حل کرده است. حال شاهد آنیم که در نسخه جدید، کوک اتوماتیک گیتار بدون استفاده از نرم افزار امکان‌پذیر شده است.

resize2

در جدیدترین نسخه به نام Roadie 2، به جای اتصال به تلفن هوشمند، به یک نمایشگر مجهز شده که میتوانید کوک مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس این گجت با استفاده از میکروفون داخلی، به صدای سیم گوش داده و در صورت خارج از کوک بودن، پیچ گوشی کوک گیتار را تا رسیدن به نقطه مناسب، می‌چرخاند. همچنین این امکان را دارد تا ارتعاشات ایجاد شده در ساز را شناسایی کرده و به شما کمک کند تا گیتار خود را به صورت خودکار در محیط‌هایی با سر و صدای زیاد تنظیم کنید. البته هنوز امکان استفاده از اپلیکیشن نیز برای دسترسی به امکانات بیشتر وجود دارد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


4 + = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top