انواع ساکسیفون

96501_l.jpgGG

به طور کلی چهار نوع ساکسیفون وجود دارد که هرکدام را با توضیحات بیشتر تشریح میکنیم :
ساکسیفون آلتو
این ساکسیفون یکی از شایع ترین انواع بازی ساکسیفون است. متوسط ​​است و آن را به بهترین ساکسیفون برای مبتدیان شروع است. این است که با یک دهنی کوچکتر منحنی و در کلید E تخت تنظیم.

ساکسیفون سوپرانو

بالاترین لحن یا زمین در میان تمام انواع ساکسیفون. این است که در کلید B تخت تنظیم (BB). شکل آن هم ممکن است مستقیم یا منحنی باشد. شما نیاز به برخی از مهارت در هنگام بازی در آن، به دلیل زمین بالا است مشکل تر برای مدیریت. از این رو, این ساکسیفون با مناسب تر برای ساکسیفونیستهای حرفه ای است .
ساکسیفون تنور

نسبت به آلتو بزرگتر است و صدای تولید خود را در محدوده نزدیک به صدای انسان است. گردن ساکس تنور مستعد ابتلا به آسیب ناشی از طول آن است. این نوع ساکسیفون است که بهتر است در بازی از موسیقی جاز و برخی از سنگ است.
ساکسیفون باریتون

بزرگترین و سنگینترین همه انواع ساکسیفون میباشد وکمترین زمین در میان همه انواع و معمولا در بخش باس در روح موسیقی یا آهنگ استفاده می شود.

بنابراین اگر شما یک مبتدی, بهتر است برای شروع با ساکسیفون آلتو. زمین آن است که به سختی قابل دستکاری نیست و متوسط ​​است. هنگامی که شما استاد اصول با استفاده از آلتو ساکس, شما ممکن است انتقال به انواع دیگر از ساکسیفون.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 − = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top