دوچرخه Impossible خود را با کوله پشتی جا به جا کنید

Impossible

اخیرا دوچرخه های تاشو و کم حجم در حال عرضه به بازار هستند، Impossible دوچرخه ای کم حجم و تاشو است که ساخت آن برای تیمی از مهندسین چینی ۳ سال طول کشیده است.این دوچرخه تاشو هواداران و خواهان بسیاری دارد، چرا که با طراحی جمع و جور خود، می تواند زیر میز کار، داخل وسایل حمل و نقل عمومی و یا در یک ماشین، به راحتی جا شود. این دوچرخه، پس از تا شدن، حتی در یک کوله پشتی معمولی جا می شود و در جاده، به لطف موتور Brushless الکتریکی خود موتوری سنکرون که توسط یک منبع برق DC تغذیه می شود، می تواند به سرعت ۲۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

موتور این دوچرخه توسط ۱۰ باتری با ظرفیت ۲۹۰۰ میلی آمپر ساعت تغذیه می شود که می توان آن ها را از یک پریز برق معمولی خانگی شارژ کرد و با هر شارژ کامل، شما می توانید مسیری به طول ۲۴٫۸ کیلومتر را طی کنید.

این دوچرخه کمتر از ۵ کیلوگرم وزن داشته و ارتفاع آن بعد از تا شدن، به ۴۳ سانتیمتر می رسد.

طرع غالب نمای این دوچرخه از مجموعه ای از دایره ها تشکیل شده است. چرخ ها و فریم اصلی دوچرخه که متشکل از چهار دایره اند، در اصل، از جنس آلومینیوم آنودایز می باشند. بنا بر اظهارات این تیم، طراحی این فریم و چرخ ها به گونه ای انجام شده که وزن دوچرخه سوار را بصورت یکسان، در تمام قسمت های دوچرخه تقسیم کرده و در نتیجه،حداکثر وزن قابل تحمل توسط سازه دوچرخه، به ۸۵ کیلوگرم  رسیده است.

یکی کردن صندلی دوچرخه و محفظه حمل آن را میتوان یکی دیگر از موارد کاهش حجم این دوچرخه محسوب کرد.زین این دوچرخه، قابل جدا شدن بوده و بخشی از دوچرخه تا شده، داخل آن قرار گرفته و به آن می چسبد و قسمت های دیگر، نظیر پایه صندلی و دسته های فرمان، خارج از آن قرار می گیرند. بدین ترتیب، اگر شما مجبور شوید دوچرخه را در محیط باز قرار دهید، باتری ها و موتور از عواملی که ممکن است به آن آسیب برسانند، محافظت خواهند شد.

از دیگر دوچرخه های تاشو، می توان به VolvoMini اشاره کرد که در سال ۲۰۱۰ معرفی شده و بعد از تا شدن، تنها به بزرگی کیس یک گیتار بود. اخیرا هم از دوچرخه Gibike رونمایی شد که نه تنها تاشو بود، بلکه موتور الکتریکی آن، تلفن همراه دوچرخه سوار را شارژ می کرد.

Impossible

این دوچرخه، در دو رنگ سفید و سیاه، در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ روانه بازارهای شد.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 6 = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top