نکات کاربردی در استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری

1

برای کاهش وزن، روش های مختلفی پیشنهاد می شود که ازجمله روش های جدید و اثبات شده می توانیم به استفاده از دستگاه ویبراتور اشاره کنیم. دستگاه ویبراتور لاغری، یک وسیله ورزشی است که برای بدن شما تولید عضله می کند. همچنین نتایج حاصل از تأثیر ویبراتور بر لاغری، برای اکثر افراد اثبات شده است. در ادامه همه آنچه که لازم است در مورد دستگاه های ویبراتور لاغری بدانید را مطرح خواهیم کرد.

تفاوت ویبراتور لاغری با کمربند لاغری در چیست؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که عملکرد وبراتورهای برقی با کمربندهای لاغری یکسان بوده و هر دو برای تمام نقاط بدن قابل استفاده می باشند. جالب توجه است بدانید که کمربندهای لاغری عمدتاً برای شکم و دور کمر مناسب بوده و این درحالی است که ویبراتورهای برقی برای تمام بدن مناسب می باشند. ارتعاشات قوی (بین ۳۰ تا ۵۰ ویبره در ثانیه) که ویبراتور لاغری ایجاد می کند، کمک می کند تا تمام ماهیچه ها به چالش افتاده و شما بتوانید وزن بیشتری از بدن خود را کم کنید.

2

چگونه می توان از دستگاه ویبراتور لاغری استفاده کرد؟

برای آن که با استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری بتوانید وزن خود را به سرعت کم کنید، توصیه می شود که در کنار دستگاه ویبراتور لاغری، به طور مکرر از تمرین های callisthenic بهره ببرید. Callisthenic مجموعه ای از تمرین های حرکتی و رژیم های تناسب اندام می باشند که در دسته بندی تمرین های وزن بدن قرار می گیرند. رایج ترین تمرین های Callisthenic شامل دراز و نشست، شنا و اسکات می باشد. اسکات ایزومتریک، یکی از تمرین های ایده آل Callisthenic محسوب می شود که در کنار استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری انجام می شود. برای انجام این تمرین، ابتدا بر روی دستگاه ویبراتور لاغری بایستید، حال می بایست دسته های دستگاه را محکم بگیرید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید. حال پاهای خود را به اندازه عرض شانه ها باز کرده و سپس بر روی زانوهای خود خم شوید. این موقعیت را بین ۳۰ تا ۶۰ ثانیه حفظ کرده و بعد از اندکی استراحت، دوباره همین تمرین را تکرار کنید. اسکات شکافی، از دیگر تمرین هایی است که می توانید با کمک دستگاه ویبراتور انجام دهید. پیشانی پای راست خود را به وسیله توپ به عقب حرکت دهید. حال دسته های دستگاه را محکم بگیرید تا تعادل شما حفظ شود. حال می بایست هر دو پای خود را به گونه ای خم کنید که زانوی چپ شما در موقعیت ۹۰ درجه و پای راست شما موازی با دستگاه قرار گیرد. در این وضعیت، اگر احساس می کنید که تعادل شما حفظ شده است، دستگاه ویبراتور لاغری را روشن کنید. شنا از دیگر مفیدترین تمرین هایی است که می توانید با کمک دستگاه ویبراتور لاغری انجام دهید. برای انجام این تمرین، دراز کشیده و دستان خود را بر روی سکوی دستگاه ویبراتور قرار دهید تا بدین طریق، بدن شما حالت شنا به خود بگیرد. وضعیت قرارگیری بدن باید به گونه ای باشد که باسن، پاشنه پا و شانه ها مستقیم باشد. برای آن که بتوانید از این تمرین نتیجه بهتری بگیرید، بعد از آن که قفسه سینه خود را به سکو نزدیک کردید، اندکی صبر کنید و سپس به موقعیت اصلی خود برگردید (همان کاری که در وضعیت معمولی شنا بر روی زمین انجام می دهید).

3

چه افرادی مجاز به استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری نمی باشند؟

استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری برای خانم های باردار، افرادی که با حرکت اتومبیل و مانند آن دچار حالت تهوع می شوند، افرادی که در وریدهای عمقی اندام هایشان لخته وجود دارد، افرادی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و هنوز محل جراحی شان خوب نشده است، افرادی که آرتروز شدید مفاصل دارند، افرادی که دستگاه ضربان ساز قلب دارند و برای افرادی که به صرع مبتلا هستند، توصیه نمی شود.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


3 + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top