تنیس در این سال‌ها درجا زده است

9ed6fq9m

مربی اسبق تیم ملی معتقد است رقابت‌های فیوچرز قسمتی از راه پیشرفت تنیس است.
وی ادامه داد: مسابقات در سطح مناسبی برگزار می‌شود اما باید توجه داشت این فیوچرز در تابستان برگزار می‌شود و فیوچرز‌های زیادی در سراسر جهان داریم. فکر کنم اگر بازیکنان تمرکز خود را حفظ کنند می‌توانند امتیازات زیادی را کسب کنند.
مربی اسبق تیم ملی درباره‌ی قهرمانی معدنچی در بازی‌های دوبل گفت: در سال های اخیر تیم دو‌نفره ما ضعیف عمل کرده است و معدنچی به همراه بازیکن استرالیایی توانست قهرمانی را برای ایران پس از نه سال بدست آورد.
وی اضافه کرد: فیوچرز شروع حرفه‌ای شدن تنیسورهاست و اگر بازیکنان ایرانی بتوانند تجارب بین‌المللی بالایی را بدست آورند شانس حضور دردنیای حرفه‌ای را بدست آورند که این کار قطعا با برنامه‌ریزی مناسب عملی خواهد شد.
طاهری درباره‌ پیشرفت تنیس ایران در این چندین سال اخیر ابراز کرد: در سالهای اخیر بازی‌های خوبی برای تنیسورهای ایرانی گذاشته شده است. ما از سال ۲۰۱۰ تا کنون بارها به دسته سوم سقوط کرده‌ایم و دوباره به دسته بالاتر برگشتیم. این در حالی است که در بیست سال گذشته در گروه دو حضور ثابتی داشته باشیم.در این سالها ما درجا زده‌ایم و سایرین رو به جلو حرکت کرده‌اند.
مربی اسبق تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: این فیوچرز یک قسمت کار در پیشرفت تنیس است و قطعا برای حرکت رو به جلو باید توجه بیشتری به سنین پایه تنیس شود.

اکبر طاهری در گفتگو با خبرنگار‌ سایر حوزه‌ها گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  در خصوص رقابت‌های فیوچرز تهران بیان کرد: مسابقاتی مانند فیوچرز می‌تواند تاثیر مستقیمی بر پیشرفت تنیس یک کشور داشته باشد، اما باید توجه داشت با یک یا دو فیوچرز در سال نمی‌توان به موفقیت مورد نظر خود دست یافت.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


8 + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top