شاهین خالدان و معین محمدی فینالیست مسترز شدند

umtg45cb

 

 

تنیسورهای اصفهان و مجوز حضور در فینال رقابت های ۱۶ نفره برتر کشور ( مسترز ) را بدست آوردند.

مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس مسترز که با حضور ۱۶ تنیسور برتر در مجموعه ورزشی پرواز اصفهان آغاز شده بود برگزار شد و در نهایت شاهین خالدان از اصفهان و معین محمدی از کرمان موفق شدند با برتری مقابل حریفان خود مجوز حضور در فینال را بدست آوردند،

در نخستین دیدار این مرحله شاهین خالدان با نتیجه ( ۰-۶ و ۳-۶ ) البرز اخوان را از پیش رو برداشت و معین محمدی با نتیجه ( ۳-۶ و ۴-۶ ، ۶-۲ ) حمید رضا نداف را شکست داد تا با معرفی فینالیست ها این مرحله نیز به پایان برسد.

دیدار نهایی این رقابت ها امروز مابین شاهین خالدان و معین محمدی برگزتر می شود تا با معرفی تنیسور قهرمان پرونده بازیها بسته شود.

این مسابقات به مدت یک هفته برگزار می شود و در نهایت مبلغ ۱۸ میلیون تومان به عنوان جایزه نقدی به نفرات برتر اهداء می شود.

سرداور این دوره از رقابت ها بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و حسن لاچیانی ، سام صدری، سهیل صدری ، احسان رحیمی و دامون صفایی نیز به عنوان داور قضاوت می کنند.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 1 = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top