مسابقات قهرمان کشوری تنیس پسران:معرفی تنیسورهای فینالیست

gbxhk04u

تنیسورهای راه یافته به فینال مسابقات قهرمان کشوری تنیس پسران معرفی شدند.

مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی و ۲ نفره رقابت های تنیس قهرمان کشوری پسران در آذربایجان شرقی برگزار شد و در پایان نفرات راه یافته به فینال مشخص شدند.

در ادامه بازیها و در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی زیر ۱۲ سال علی یزدانی با نتیجه ( ۲-۶ و ۲-۶ ) امیر علی قوام را شکست داد و آریو جوادی با نتیجه ( ۵-۷ و ۲-۶ ) از سد آرگین تارینیان عبود کرد و در بخش انفرادی زیر ۱۴ سال رهام عباسی با نتیجه ( ۴-۶ ، ۴-۶، ۶-۳ ) مقابل سینا مقیمی بخت نخست قهرمانی به برتری رسید و شگفتی ساز شد در آخرین بازی این مرحله عرفان درویش نوری با نتیجه ( ۰-۶ و ۱-۶ ) عرفان درویش نوری را مغلوب کرد تا فینالیست های این دوره از پیکارها معرفی شوند.

همچنین در بخش تیمی نیز آذربایجان شرقی (ب) با نتیجه ۲ بر صفر اصفهان را مغلوب کرد و خراسان رضوی با برتری ۲ بر صفر مقابل تهران به همراه میزبان به فینال رسید.

سرداوری مسابقات بر عهده مجید چرندابی است و ثمر جوانکار به عنوان دستیار و المان اسماعیل پور، حسین رنج بر دوست، داور پناه، اصغر پیروی و گیتی ایران تاج به عنوان داور ر این تورنمنت حضور دارند.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


3 + = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top