مهتا خانلو به همراه تیم های ملی پسران و دختران به فینال بازیها راه یافت

xrrc03ke

 

تنیسورهای زیر ۱۳ سال کشورمان با نمایش قابل قبول خود به فینال مسابقات قهرمانی غرب آسیا و آسیای میانه راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس:  مسابقات تنیس قهرمانی غرب آسیا و آسیای میانه در رده سنی زیر ۱۳ سال به میزبانی لبنان در شهر بیروت پیگیری شد و تنیسورها در مرحله نیمه نهایی به مصاف حریفان خود رفتند.

در مرحله نیمه نهایی بخش دختران ، مهشاد شعیبی با نور از لبنان مسابقه داد و در نهایت این بازی را با نتیجه (۲-۶ و ۲-۶ ) واگذار کرد و باید برای کسب عنوان سومی به مصاف نماینده لبنان برود. مهتا خانلو با نتیجه ( ۶-۳ ، ۰-۶ و ۲-۶) هایک از لبنان را برد و راهی فینال شد تا در این مرحله با نور دیب از لبنان مسابقه دهد و در بخش پسران با انجام یک دیدار سیاوش شیردل به مصاف جلال سادک از لبنان رفت و در نهایت با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶ ) باخت تا امروز برای کسب عنوان سومی با پیر جارویچ از سوریه بازی کند.

همچنین در بخش ۲ نفره نیز تیم ملی دختران کشورمان با نتیجه ( ۲-۶ و ۳-۶ ) مقابل تیم سوریه به برتری رسید و به فینال رسید . آنها برای کسب عنوان قهرمانی در این مرحله به مصاف تیم لبنان می رود و تیم پسران نیز پس از پیروزی (۴-۶ و ۲-۶ ) مقابل تیم لبنان راهی فینال شد و در این مرحله با زوجی از سوریه و اردن مسابقه می دهد تا تکلیف تیم قهرمان مشخص شود.

این رقابت ها از ۲۲ مهر ماه آغاز و تا یکم آبان در شهر بیروت پیگیری می شود و نفرات برتر به عضویت تیم منتخب غرب آسیا و آسیای میانه در می آیند.

در این دوره از مسابقات ۱۵ تنیسور در بخش دختران و ۲۲ بازیکن در بخش پسران حضور دارند.

 سرپرستی تنیسورهای کشورمان بر عهده فرشاد صفتی است و فرناز فصیحی و فرشید زیدی هدایت تیم های ملی کشورمان را بر عهده دارند.

یاد آور می شود: مسابقات زیر نظر امیر برقعی مسئول فدراسیون جهانی تنیس در غرب و آسیای میانه برگزار و سرداوری بازیها نیز بر عهده تانیوس کنعان از لبنان است.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


7 − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top