هواداری که بعد از ۱۱ سال کُما از راجر فدرر پرسید

l84b0iuc

خسوس آپاریچیو، یکی از طرفداران اسپانیایی راجر فدرر تینس‌باز شماره دوی جهان، بعد از بیرون آمدن از کما از خانواده‌اش درباره شرایط این ورزشکار پرسید.

خسوس آپاریچیو در روز تولد خود در دسامبر سال ۲۰۰۴ تصادف کرد و به کما رفت. او بعد از ۱۱ سال در روز ۲۴ آگوست امسال از کما در آمد. خسوس بعد از به هوش آمدن در تماس تلفنی خود با مادرش از شرایط راجر فدرر پرسید!

آپاریچیو در مصاحبه‌ی خود با سایت خبری جهان تنیس گفت: این مانند یک جرقه در ذهنم بود که از راجر بپرسم. فکر می‌کردم که او بازنشسته شده است. هنگامی که فهمیدم او در ۳۴ سالگی هنوز بازی می‌کند و تنیس‌باز شماره ۲ جهان است، فکر کردم که با من شوخی می‌کنند. هنگامی که فهمیدم او ۱۷ قهرمانی در گرند اسلم کسب کرده، از خوشحالی دستهایم را بر روی صورتم گذاشتم. خیلی تعجب کردم که او هنوز خوب بازی می‌کند. می‌خواستم قبل از اینکه راجر بازنشسته شود دوباره مسابقه هایش را ببینم، شاید قهرمانی در هجدهمین گرند اسلم را.

آپاریچیو شناختی از جوکوویچ نداشت و امیدوار بود که بتواند در ماه ژانویه آینده در مسابقات اپن استرالیا شاهد قهرمانی فدرر باشد.

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


4 + = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top