۸ تنیسور از گردونه مسابقات تنیس مسترز حذف شدند

jgh9w2cf

 

 

تنیسورهای راه یافته به مرحله بعدی رقابت های تنیس مسترز مشخص شدند.

سومین روز مسابقات تنیس مسترز در زمین های مجموعه ورزشی پرواز اصفهان برگزار شد و در نهایت ۸ تنیسور برتر راه یافته به مرحله بعدی بازیها مشخص شدند.

بر این اساس در نخستین دیدار گروه یک محسن حسین زاده از تهران با نتیجه ( ۲-۶ و ۲-۶ ) شهاب راطق از اصفهان را برد، معین محمدی از کرمان با نتیجه ( ۰-۶ و ۴-۶ ) مهرداد میر عارفین از قم را شکست داد، در گروه دو فرشاد طلاور از اصفهان با نتیجه (۲) ۶-۷ و ۴-۶ ) البرز اخوان دیگر تنیسور اصفهانی را مغلوب کرد، محمد رضا ناطق از اصفهان با نتیجه ( ۴-۶ و ۴-۶ ) امیر صدقی نسب از تهران را از پیش رو برداشت، در گروه ۳ حمید آل یاسین از تهران با نتیجه ( ۰-۶ ، ۰-۳ انصراف ) از حمید رضا نداف از اصفهان شکست خورد، مهدی سوری از تهران با نتیجه (۱-۶ و ۰-۶ ) کیارش قائمی از اصفهان را برد و در گروه چهارم شاهین خالدان از اصفهان با نتیجه ( ۲-۶ و ۳-۶ ) حسام یزدی از تهران را مغلوب کرد و در آخرین بازیهاامیر حسین بادی از قم با نتیجه ( ۲-۶ و ۳-۶ ) مهدی احتماعی از اصفهان را شکست داد.

به این ترتیب ۸ تنیسور از رسیدن به مرحله بعدی بازی ماندند و در ادامه بازیها محسن حسین زاده با البرز اخوان مسابقه میدهد، شاهین خالدان با مهدی سوری روبرو می شود، حسام یزدی و حمیدرضا نداف به مصاف یکدیگر می روند و معین محمدی با فرشاد طلاور رقابت می کند تا تکلیف تنیسورهای راه یافته به نیمه نهایی مشخص شود.

این مسابقات به مدت یک هفته برگزار می شود و در نهایت مبلغ ۱۸ میلیون تومان به عنوان جایزه نقدی به نفرات برتر اهداء می شود.

سرداور این دوره از رقابت ها بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و حسن لاچیانی ، سام صدری، سهیل صدری ، احسان رحیمی و دامون صفایی نیز به عنوان داور قضاوت می کنند.

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


+ 5 = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top