زنبیل عضو هیات مدیره اولین اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی شد.

Pic2

روز دوشنبه ۳۰ مرداد انتخابات اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی بصورت همزمان در تهران و هفت استان کشور (استانهای آذربایجان غربی وشرقی، فارس، البرز، اصفهان، یزد و خراسان رضوی)  برگزار شد.
در این انتخابات آقای رضایی نماینده وزارت کشور، آقای هاشمی نماینده  اتاق اصناف ایران و آقای امانت به عنوان دبیر هیات عالی نظارت به عنوان اعضای هیات اجرایی حضور داشتند. علاوه بر هیات نظارت، آقای فاضلی ریاست اتاق اصناف ایران نیز در این جلسه حضور داشتند.
Pic3
با توجه به آنکه این انتخابات بصورت الکترونیکی برگزار شد، نتایج آن بلافاصله پس از پایان زمان انتخابات اعلام گردید. بر این اساس از بین ۳۳ داوطلب عضویت در هیات مدیره، ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب گردیدند. بر این اساس اعضاء هیات مدیره منتخب عبارتند از آقایان فرشاد وکیل زاده از فروشگاه اینترنتی زنبیل، حمید محمدی از دیجی کالا، محمد کرمی از رسانه تعاملی همراه اول، شهرام شاهکار از اسنپ و رضا الفت نسب هم به عنوان سایر اعضاء انتخاب گردیدند.
Pic1

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


− 7 = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top