پانزدهمین خرید خوب شهریور ماه : جاروبرقی های AEG

AEGVacuum-Web
(AEG) که مخخف کلمه (Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft) می باشد و به معنای شرکت برق همگانی است، این شرکت یکی از عظیم ترین کمپانی های سازنده تجهیزات الکتریکی در جهان بود که سال ۱۸۸۳ بوسیله امیل راتناو آلمانی در برلین تاسیس شد. این شرکت فراز و نشیب های بسیاری را از سر گذرانده است و بالاخره در سال ۱۹۵۱ دفتر مرکزی آن به فرانکفورت انتقال یافت. در سال ۱۹۱۹ کمپانی جنرال الکتریک بریتانیا و کمپانی زیمنس آلمان به منظور گسترش لامپ‌های رشته‌ای مبادرت به راه اندازی کمپانی نمودند.
با ادغام این برند به گروه تجاری الکترولوکس امروزه لوازم خانگی آن با همین برند و عنوان و تحت لیسانس و مدیریت گروه تجاری الکترولوکس به فعالیت اش  ادامه می دهد. الکترولوکس که صاحب اصلی برند AEG به شمار می‌رود از کمپانی‌های تولیدکننده لوازم خانگی حال حاضر است که نه تنها از رقبای برندهایی همچون بوش به شمار میره، بلکه در تولید محصولات با کیفیت و نوآورانه همواره جزو پیشگامان بوده است. این شرکت در سال ۱۹۹۵  بخش لوازم خانگی AEG را به تملک خود درآورد و پس از آن در سال ۲۰۰۵ امتیاز برند AEG را خریداری نمود.

حال فروشگاه اینترنتی زنبیل در پانزدهمین خرید خوب شهریور ماه خود و با توجه به درخواست های مشتریان اقدام به عرضه ی جاروبرقی های برند AEG با تخفیف درصدی تا ۸ درصد و گارانتی پارسا سرویس نموده است تا مانند قبل رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 

برچسب ها :
مطلب قبلی:
مطلب بعدی:

ارسال پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلد های الزامی با (*) علامت گذاری شده اند.

*


3 + = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top